Herci z Dr. House se po letech změnili. Řada z nich se věnuje hudbě

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Dr. House
Zdroj: Profimedia

Dr. House i v dnešní době baví svými hláškami televizní fanoušky. Seriál se poprvé vysílal v roce 2004, jeho poslední série pochází z roku 2012. Příběhy z nemocničního prostředí se nicméně objevují v televizi i po letech. Co se ale stalo s herci?

Zajímaví pacienti s netradičními problémy, vztahy mezi pracovníky v nemocnici, ale především sarkastický, velmi chytrý, ale trochu společensky neohrabaný doktor Gregory House. Milovat seriál lze z mnoha důvodů. Jeho hlavní představitelé se po letech nicméně změnili. Víte, co dělají dnes?

Hugh Laurie – Dr. Gregory House

Kromě herectví se Hugh Laurie věnuje také hudbě, je slavným komikem, spisovatelem, a ačkoli v seriálu je proslulý chůzí o holi, je také nadšencem sportu. Dnes je mu 64 let. Magazín Life ho v roce 2006 označil za nejvšestranněji nadaného muže všech dob.

Lisa Edelstein – Lisa Cuddyová

Dnes sedmapadesátiletá herečka se stále věnuje hraní ve filmech a seriálech. Zahrála si v několika epizodách The Good Wife, objevila se i v seriálu Castle na zabití. Ačkoli se v poslední sérii seriálu neobjevila, dodnes je nejvíce známá díky roli ředitelky nemocnice.

Jesse Spencer – Dr. Robert Chase

Jesse Spencer v současnosti nejvíce vyčnívá jako kapitán Matt Casey v seriálu Chicago Fire. Od roku 2008 je členem skupiny Band From TV, kde zastává roli houslisty, uvádí Business Insider. Jinak se objevil především v několika menších rolích, kariéře umělce se ale věnuje dodnes.

Omar Epps – Dr. Eric Foreman

I doktor Eric Foreman je v reálném životě kromě herce také hudebníkem. Zahrál si ve filmech Ve spárech Yakuzy nebo Zlatíčko. Do seriálu Dr. House se dostal především proto, že měl jako herec už zkušenosti s lékařským prostředím. Dříve totiž hrával také v seriálu Photovost.

Olivia Wilde – Dr. Remy Hadleyová

Doktorka Hadleyová se proslavila spíše pod přezdívkou Třináctka. Herečka se objevila v celé řadě seriálů. V roce 2003 se ve svých teprve 19 letech vdala, její vztah se ale po pár letech rozpadl. Se svým druhým manželem vychovává syna a dceru, nadále se věnuje herectví.

Robert Sean Leonard – Dr. James Wilson

Tento americký herec se stal držitelem ceny Tony za nejlepšího herce v divadelní hře. Kromě psychologa v seriálu Dr. House se proslavil také ve snímcích Ztráta paměti, Přistání naslepo nebo Mnoho povyku pro nic. Dnes pětapadesátiletý herec je dnes obsazován do filmů a seriálů spíše sporadicky.

Zdroj: Business Insider, Collider, Looper, The List

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články