Herci z Dawsonova světa se po letech změnili. Někteří neměli na role velké štěstí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Dawsonuv svet
Zdroj: Profimedia

Pamatujete si ještě na Dawsonův svět? Seriál z roku 1998 se dočkal celkem šesti sérií a jeho vysílání skončilo v roce 2003. Představitelé hlavních rolí se od té doby samozřejmě výrazně změnili. Poznali byste je dnes?

Zpočátku diváci s hlavními hrdiny řešili jejich problémy pubertálního věku, později byli svědky toho, jak se začleňují do pracovního života. Během šesti sezón se charaktery výrazně vyvíjely. To ale není nic proti tomu, jak se změnili herci.

James Van Der Beek (Dawson Leery)

Po skončení seriálu herec James Van Der Beek pokračoval v herecké kariéře. Dostal se do několika kriminálních seriálů, ani ve svém osobním životě nicméně nezahálel. Byl dvakrát ženatý a má celkem 5 dětí. Všechny vychovává se svou druhou ženou Kimberly Brook.

Katie Holmes (Joey Potter)

Katie se proslavila především kauzou okolo svého manželství s Tomem Cruisem. S tím se rozvedla v roce 2012 a sama poté vychovávala dceru. Mluvilo se o tom, že právě kvůli manželovi se dostala do mnoha snímků. Ona ale po rozvodu dokázala, že to není pravda a že se dovede prosadit i na vlastní pěst.

Michelle Williams (Jen Lindley)

Michelle Williams je dnes 43 let. Úspěšná herečka má na kontě čtyři oscarové nominace, a to za filmy Zkrocená hora, Blue Valentine, Můj víkend s Marylin a Město u moře. I nadále se věnuje herectví a má před sebou ještě velmi nadějnou kariéru.

Joshua Jackson (Pacey Witter)

Po skončení v seriálu si zahrál v několika menších projektech. Jednalo se především o reklamy a vedlejší role v seriálech. Pokoušel se prosadit i ve filmech, to se mu nicméně nepodařilo. V současné době se pětačtyřicetiletý herec věnuje především své rodině, s manželkou vychovávají dceru.

Busy Philips (Audrey Liddell)

Dnes čtyřiačtyřicetiletá herečka Busy Philips se objevila v seriálech Pohotovost, Město žen nebo Terminátor: Příběh Sáry Connorové. Angažuje se jako aktivistka za práva žen.

Důvody má dva: Sama ze zdravotních důvodů v minulosti podstoupila potrat a vadí jí, že v některých zemích je zakázaný. Její dcera navíc ve 12 letech veřejně uvedla, že je homosexuál a že je ráda, že ji matka podporuje.

Kerr Smith (Jack McPhee)

Od skončení Dawsonova světa se Kerr Smith objevil jen v několika menších seriálech. Měl problém i kvůli tomu, že si ve snímku zahrál homosexuální postavu a mnoho lidí si myslelo, že je na muže i ve skutečnosti. V současné době je přitom podruhé ženatý. Věnuje se provozování wellness studia.

Zdroj: Business Insider, People, US Magazine, Cosmopolitan, Entertainment Weekly, Parade

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články