Herci seriálu Dallas se změnili k nepoznání. Někteří už mezi námi bohužel nejsou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Dallas
Zdroj: Profimedia

Pamatujete si ještě na Dallas? Seriál z roku 1978 se dočkal celkově čtrnácti sérií a jeho natáčení skončilo až v roce 1990. Na příběhy hlavních hrdinů nicméně vzpomíná mnoho z nás dodnes. Jejich představitelé se přitom výrazně změnili.

Některé herce byste dnes nepoznali. Co dnes dělají a jak moc se změnili? Někteří z nich už mezi námi nejsou, jiní si užívají zasloužený důchod. Podívejte se, co se s představiteli postav oblíbeného seriálu stalo po více než 30 letech od poslední epizody.

Larry Hagman

Představitel J. R. Ewinga zemřel v roce 2012. Bylo mu tehdy 81 let. Herec se do poslední chvíle věnoval herectví. I ve svém pozdějším věku se objevil například v seriálech Nip/Tuck nebo v pokračování původního Dallasu, které se vysílalo od roku 2012. To bohužel umělec nedotočil.

Ken Kercheval

Herec se stal slavným díky roli Cliffa Barnese. Ani on už mezi námi bohužel není. Svět opustil v roce 2019. Stejně jako Hagman si i on zahrál v pokračování seriálu v roce 2012. Herectví se tedy věnoval z plných sil až do poslední chvíle.

Barbara Bel Geddes

Herečka Barbara Bel Geddes se proslavila také jako výtvarná umělkyně a autorka dětských knih. Hereckých nabídek měla celou řadu, živila se ale prací pouze napůl a hodně energie vkládala právě do dalších svých zájmů. Zemřela ve věku 82 let v roce 2005.

Patrick Duffy

Americký televizní herec a režisér se kromě Dallasu proslavil také ještě sitcomem Krok za krokem v roli Franka Lamberta. Dnes je mu 74 let a věnuje se především režii. Výjimečně se ale stále objevuje ve filmech i jako herec.

Linda Gray

Linda Gray není pouze herečka. Je také režisérka, producentka a bývalá modelka. Po seriálu Dallas se objevila například ještě ve snímcích Hidden Moon, Accidental Meeting nebo Perfect Match. Dnes je jí 83 let a v showbyznysu se objevuje spíše výjimečně, protože šetří zdraví.

Steve Kanaly

Dnes osmasedmdesátiletý herec se naposledy objevil v epizodní roli seriálu DeVanity v roce 2014. Předtím si zahrál v několika snímcích významnější role, dnes už se nicméně věnuje herectví pouze příležitostně.

Zdroj: People, First, Parade, People, Fox News, Taste of Country

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články