Henry Cavill leze Hollywoodu na nervy. Herec je nechvalně proslulý svým chováním na place

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Henry Cavill
Zdroj: Profimedia

Většina fanoušků ho zná jako seriálového Zaklínače. Henry Cavill je jedním z nejoblíbenějších herců Hollywoodu. Tedy co se týče fanouškovské stránky. Zdá se, že tvůrci filmů a seriálů to vidí trochu jinak.

Na Netflixu před nedávnem vyšla třetí řada seriálu Zaklínač. Zároveň má jít ale také o tu poslední, ve které se v roli hlavního hrdiny objeví právě Cavill. On sám nikdy neuvedl důvod k odchodu.

V médiích se ale objevila informace o tom, že rozhodnutí nebylo na jeho straně. Pravděpodobně panují mezi ním a tvůrci seriálu neshody, a proto byl nakonec nucen odejít. A není to jediný projekt, kde se problém projevil.

Nevrátí se ani jako Superman

Podle serveru NME někteří fanoušci spekulovali o tom, že ze Zaklínače Cavill odchází proto, aby se mohl věnovat jiným projektům. Jak se ale ukázalo, ani to nejspíš není pravda.

Nedávno totiž nový šéf studia DC James Gunn uvedl, že se Cavill nevrátí ani jako Superman. Ani k tomu se herec podle webu Giant Freakin Robot nijak nevyjádřil. Uvedl jen krátké prohlášení ke svému konci v Zaklínači.

„Moje cesta Geralta byla naplněna jak monstry, tak dobrodružstvími. Bohužel svůj medailon a své meče pro čtvrtou sezónu odložím. Namísto mě převezme plášť Bílého vlka fantastický pan Liam Hemsworth,“ sdělil bez dalšího vysvětlení.

Náročná spolupráce

Zdá se, že rozhodnutí přišlo od tvůrců jak Zaklínače, tak i Supermana. Tvůrci prvního ze zmíněných snímků totiž zveřejnili informace o tom, že pracovat s Henrym je velmi náročné. Mohlo právě to za jeho konec v roli zabijáka nestvůr?

Už na prvním setkání v roce 2017 přišel herec tvůrcům podle jejich slov „otravný“. Přesvědčil je ale výkonem, a nakonec šanci dostal. Jak ale uvádí The Things, během natáčení přišlo mnoho problémů.

Ukázalo se totiž, že Henry je fanouškem videohry, podle které seriál vznikal. Ke scénáři tak měl spoustu připomínek a snažil se za každou cenu si prosadit své. I v bojových scénách často jednal jinak, než měl psáno ve scénáři.

Přestože některé jeho připomínky byly označeny za vhodné a některé scény se díky němu i upravily, vypadá to, že po natáčení třech sérií Zaklínače měli už tvůrci jednoduše hádání se s hlavní protagonistou plné zuby.

Zdroj: Giant Freakin Robot, The Things, NME

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články