Helena Zeťová vystrašila fanoušky změnou vzhledu. Ukázala se jim s tmavými vlasy

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Zetova Helena
Zdroj: Profimedia

Změna je život. Tímto heslem se zřejmě řídila i zpěvačka Helena Zeťová. Své poznávací znamení, tedy krásné blonďaté vlasy, z ničeho nic změnila na velmi tmavou hnědou. Fanoušci se nyní nedokáží shodnout, která barva je lepší. Vše je zřejmě navíc trochu jinak.

Bývalá členka hudební skupina Black Milk je známá svými blonďatými kadeřemi. Bez nich si ji dokáže představit jen málokdo.

O to víc překvapila krásná zpěvačka své fanoušky. Na sociální síť Instagram si v pátek přidala fotku, kde má vlasy hnědé, téměř černé.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený helenazetova (@helenazetova)

Některým se změna líbí

Její sledující se v komentářích začali hnedka přít, zda to Heleně slušelo více před změnou, nebo nyní. Zastánců obou táborů byl podobný počet.

„Vůbec to není špatný, sluší,“ myslí si jedna z fanynek. „Top změna,“ napsala Lenka. „Sluší Vám oboje, ale tmavá trošku více,“ vyjádřila svůj názor Marcela.

Jiným se líbí víc jako blondýna

„Určitě blond,“ myslí si Simona. „ Nenéé…. proč?“ ptal se další sledující. „Je to změna. Každopádně blond Vás identifikuje!“ shrnula Zuzana.

My s ní musíme souhlasit. Heleně to sice sluší i s tmavými vlasy, přesto její sex-appeal vynikne mnohem více, když má vlasy světlé.

Jedná se o upravenou fotografii

Plakat ale nad nerozvážnou změnou Helena nemusí. Podle popisku snímku totiž zřejmě vše není tak, jak se zdá. „Není každý den posvícení… vnitřně zůstávám blond! Trocha filtru po dlouhé době neuškodí…“ stojí u fotografie.

Na fotce je navíc vidět jméno jednoho z programů na úpravu fotografií. Zřejmě se tak nejedná o pravou fotografii a změna barvy vlasů byla upravena v telefonu. Pravdou ale je, že to vypadá až neuvěřitelně reálně.

Zdroj: Extra, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články