Helena Zeťová předvedla své vnady při opalování. Zpěvačka je 5 let bez partnera

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Zetova Helena
Zdroj: Profimedia

Helena Zeťová miluje Řecko a během svého života tam několik let i bydlela. Nyní je ale už delší dobu v Čechách. Svým sledujícím se nedávno pochlubila, že i v našich podmínkách si umí užívat slunečních paprsků. Při pohledu na její vnady se zatočila hlava nejednomu jejímu fanouškovi.

Zpěvačka Helena Zeťová je známá svou slabostí pro Řecko. Osmnáct let tam dokonce trvale žila a do Česka jezdívala spíše jen na otočku.

Zvelebuje rodnou chatu

Vše se ale změnilo před pěti lety, kdy se rozešla se svým řeckým přítelem. Od té doby se začala stále více objevovat v Čechách, a nyní už zde zřejmě zakotvila na stálo.

Momentálně tak žije společně se svým tatínkem na svém rodném Valašsku. Tam se dokonce pustila do rekonstrukce jejich chalupy i přilehlého okolí.

Na instagramu se pořádně odhalila

Na svém instagramu se nedávno pochlubila, jak jí domácí práce i práce na zahradě svědčí. „Tak se nám nějak oteplilo… Asi tím, že jsem plela plevel!“ napsala na sociální síť.

Většinu jejích fanoušků ale zřejmě nezaujala informace o jejích zahrádkářských dovednostech, ale fotografie, kterou k textu přiložila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený helenazetova (@helenazetova)

Na ní je Helena zachycena, jak se po náročné práci opaluje a na sobě má zřejmě jen slaměný klobouk a sluneční brýle. Její dekolt přitom vypadá neuvěřitelně luxusně.

Už pět let bez chlapa

Je až k neuvěření, že takováto kráska nemá oficiálního partnera. Jak nedávno přiznala serveru iDNES, trochu ji to mrzí, a to především kvůli dětem.

„Chybí mi děti. Vždycky jsem říkala, že budu mít čtyři, což už asi nestihnu. Nedovedu si to ani teď úplně představit,“ vysvětlila. Tak snad se na ni brzy usměje štěstí.

Zdroj: Instagram, iDNES, Blesk

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články