Helena Houdová vybízí na Bali ke zvláštním praktikám. Nazývá se mentorkou posvátného života

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
helena houdova
Zdroj: CNC: David Kundrát / CNC / Profimedia

Helena Houdová byla dříve uznávanou modelkou, v posledních letech ale o sobě dává vědět především v souvislosti s „jiným“ světem, kdy vyjadřuje své ne zrovna vhodné názory.

Jestli nevíte, co pořídit svým nejbližším pod stromeček, Houdová by pro vás měla jeden typ. Ona sama kolem sebe ráda šíří nejen dobro, ale také radost a pozitivní energii. Všichni, kdo jsou s ní a stýkají se s ní, mají mít stejnou cestu jako ona – milovat život a užívat si ho.

Helena je pro mnohé lidi opravdovým bláznem

Helena Houdová je v mnoha očích nejen bláznivá ženská, ale také modelka, která už má svou největší slávu za sebou. Bývalá supermodelka na svých sociálních sítích vybízí lidi někdy až k zvláštním činnostem.

Ona sama se podle svých slov často napojuje na samotný vesmír a čerpá z něj energii hlavně pro sebe. Pomocí vyšších sil pak dokážete věci, o kterých jste ani nesnili. Helena pravidelně organizuje online přednášky a kurzy, díky kterým se dostanete na stejnou vlnu.

Věnuje se nejen ženským otázkám, ale občas se zaměří i na muže, nebojí se ani meditovat online. Helena umí zachraňovat nejen partnerství, ale dokáže vysvětlit proces menstruace tak, že ji budete přijímat jako normální věc, což pro některé ženy dnes není, jak uvedl Deník Šíp.

Helena Houdová bydlí na Bali, kde jsou její praktiky docela oblíbené, na rozdíl od českých fanoušků a pozorovatelů. Modelka je aktivní hlavně na svém Instagramu, kde sdílí snímky se svými sestrami, předvádí rituály a těší se ze zájmu fanoušků.

Za šperk si pořádně připlatíte, ale objevíte smysl života

Mentorka posvátného života – to je její program, ve kterém ženy nalezou tu správnou cestu v životě a berou věci takové, jaké jsou. Zaměřují se hlavně na sebe a Helena sdílí jejich výsledky. „Po letech, kdy jsem nemenstruovala, můj Moon plyne,“ můžete si přečíst.

O jejích léčebných schopnostech se dá polemizovat, avšak obyvatelé nejen Bali, ale i ostatních zemí, jsou s ní velmi spokojení. „Nechť nám křídla přinesou harmonii a jednotu duality, ve které chceme žít,” vybízí Houdová k nákupu rituálního řetízku, který má pomoci.

Náhrdelník bude zdobit krk její dcery, jak se sama přiznala. Pokud ale chcete i vy koupit podobný šperk, budete si muset připravit několik tisíc korun.

Zdroj: Instagram, Deník Šíp

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články