Heidi Klum se zvěčnila u lákání manžela do postele. Ukázala skoro všechno

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
heidi klum
Zdroj: Profimedia

Heidi Klum si žije v luxusu a rozhodně se nestydí ho svým fanouškům ukázat. Nedávno se na Instagramu pochlubila fotografií, na které předvedla, že má nejen luxusní bydlení, ale také skvělého partnera, který jí splní každé přání. A koketní fotografií, na které se objevila zahalená jen průsvitnou dekou, vyrazila všem dech.

Na Instagramu slavné moderátorky se objevila fotografie, která dokonale popisuje její luxusní život. Je na ní vidět schodiště ve vile, kterou obývá společně s manželem a o které je známo, že má celkem šest ložnic. Sama Heidi stojí na schodech a zakrývá ji jenom deka.

Tedy skoro zakrývá, kousek jejího pozadí vykoukl, a ona tak dopřála především mužským fanouškům pohled na své tělo. Zároveň připsala k fotce krátký popisek, který dostal většinu sledujících do kolen. „Pojďme zpátky do postele,“ vybízí partnera.

Romantika na schodech

Zdá se, že se v noci pár dobře vyspal, protože kromě první svůdné fotky přidala Heidi ještě další dvě. Na té první sedí zabalená v dece na schodech a na klíně má psa, který se rozhodl překazit její romantickou fotografii s manželem. Ten se ji neúspěšně pokusil políbit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Heidi Klum (@heidiklum)

Na druhé fotce se mu to už podařilo a usměvavou Heidi líbá na tvář. Ona se přitom usmívá v santovské čepičce se svým vyšitým jménem Heidi. Je jasné, že život v takovém paláci a s takovým fešákem je rozhodně velkým důvodem k úsměvu. Je v tom ale něco víc?

O tom, jakou měla se svým milým Heidi noc, se mohou fanoušci pouze dohadovat. Většina z nich nemá na přemýšlení o něčem takovém dost energie, nestačí totiž nejspíš závidět bydlení a postavu, kterou moderátorka vlastní.

Se třetím mužem

Tom Kaulitz, se kterým se Heidi na fotografiích ukazuje, není prvním mužem, který si s ní život v luxusním obydlí užívá. Moderátorka byla už dvakrát vdaná a kytarista skupiny Tokio Hotel je tak jejím třetím manželem. Spolu jsou od roku 2018 a zatím se zdá, že jim to skvěle klape.

Irský vlkodav Anton pak doplňuje jejich rodinu, a ačkoli se zdá, že si tahle tříčlenná parta užívá až zbytečně velkého bydlení, rozhodně nikdo z nich nechce nic ani trochu měnit. A není se čemu divit, podle dailymail.co.uk byla hodnota sídla vyčíslena na téměř 10 milionů dolarů.

Tahle hvězda rozhodně nepatří k těm, které by troškařily, a když už ukáže fanouškům, jak si žije, vždy je to důvod k závidění. Možná právě proto na svém Instagramu nepovoluje komentáře, aby se vyhnula zbytečným narážkám od těch, kteří jí nepřejí zrovna to nejlepší.

Zdroj: dailymail.co.uk, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články