Heidi Klum je na plavkovou sezónu připravená. Tělo bez gramu tuku zakryla jen obrovským kloboukem

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
heidi klum
Tinseltown / Shutterstock.com

Nejslavnější německá modelka Heidi Klum neztrácí svůj půvab ani s přibývajícím věkem. Po boku výrazně mladšího manžela jen kvete a z fleku by se mohla vrátit na módní mola. Postavičku má zkrátka parádní, přesvědčte se sami.

Heidi Klum je rodačkou z města Bergisch Gladbach, kde se narodila v roce 1973. Její otec pracoval jako manažer v kosmetické firmě a skrze něj se dostala k modelingu.

V roce 1992 podlehla nátlaku svého okolí a přihlásila se do soutěže modelka roku. Mezi pětadvaceti tisíci uchazečkami se dokázala prosadit a zvítězila, což jí přineslo zajímavé modelingové příležitosti.

Místo studia se naplno vrhla do modelingu

Kvůli své rozjíždějící se kariéře se vzdala studia módního návrhářství, ale rozhodně neudělala špatně. Stala se z ní úspěšná modelka, která se pravidelně objevovala na obálkách prestižních magazínů.

Na několik let se také stala andílkem prestižní značky spodního prádla Victoria’s Secret. Účast na módní přehlídce této značky, která se koná jednou ročně, je pro každou modelku velkým úspěchem.

Nezůstala ale jen u modelingu, objevila se jako herečka v seriálech Sex ve městě, Jak jsem poznal vaši matku a podílela se na přípravě filmu Ďábel nosí Pradu.

Vrhla se i na vlastní značku

Zasedla také do poroty soutěže Amerika má talent nebo Německo hledá topmodelku. Její vlastní módní kolekce se stala v Německu velmi úspěšná a doplnila ji také o kolekci bot, šperků, plavek nebo parfémů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Heidi Klum (@heidiklum)

Ani v soukromém životě se nikdy nenudila. Poprvé se vdala v roce 1997 Rica Pipina, ale po pěti letech se rozvedli. Poté byli jejími partnery frontman skupiny Red Hot Chilli Peppers Anthony Kiedis nebo italský multimilionář Flavio Briatore.

S posledním jmenovaným se rozešla v průběhu těhotenství a dceru Helene začala vychovávat se známým zpěvákem Sealem, kterému porodila ještě další tři děti. Ani tento vztah ale nevydržel a manželství skončilo rozvodem.

Štěstí našla v náruči mladíka

Potřetí k oltáři šla poměrně nedávno, v roce 2019 se provdala za o sedmnáct let mladšího Toma Kaulitze, člena kdysi populární německé kapely Tokio Hotel.

„Je ten nejlaskavější, nejsladší, nejstarostlivější a milující člověk. Mám velké štěstí. Nevím, kdy naposledy jsem byla v životě tak šťastná,“ řekla o Tomovi pro magazín People a dodala, „je naprosto úžasný. Možná je to i tím, že je Němec a navzájem si prostě rozumíme.“

Manželství s mladším parterem jí svědčí, i v sedmačtyřiceti letech totiž vypadá naprosto fantasticky. Na jejím těle není ani gram tuku navíc, což pravidelně dokazuje svým fanouškům na sociálních sítích. Nedávno zveřejnila fotografii svého pozadí, kde zbytek jejího těla zakrývá jen klobouk. Na plavkovou sezonu je rozhodně připravená.

Autor: Karolína Stoczková

Zdroj: people.com, wikipedia.org, super.cz

Související články