Heidi Janků šla ve 25 letech na potrat. Dnes rozhodnutí lituje

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Heidi Janků
Zdroj: Nextfoto

O svou životní lásku přišla Heidi Janků před 6 lety. Ivo Pavlík byl sice o 29 let starší, ona ho ale milovala a dodnes jí velmi chybí. Co ale málokdo ví, je to, že zpěvačka šla ve svých 25 letech na potrat. A dnes přiznává, že toho lituje.

Pavlík byl nejprve ženatý s Věrou Špinarovou. Po skončení manželství se ale zamiloval do mladší zpěvačky. A i když okolí vidělo vztah s takovým věkovým rozdílem všelijak, pár po čase dokázal, že jsou spolu skutečně šťastní.

Domluvili se na bezdětném vztahu

„Hledal jsem náhradu, která by mě ve stáří uživila. Chodil jsem se dívat na různé kapely, byl jsem tím pověstný široko daleko. A tak jsem narazil na Heidi, která mě zaujala na první pohled,“ svěřil se kdysi Pavlík jednomu z reportérů CNN Prima NEWS.

Do vztahu šel s tím, že on své děti už má. A s Heidi se domluvili, že spolu rodinu zakládat nebudou. Vždy jí kladl na srdce, že kariéra je to nejdůležitější.

Když ve 25 letech zpěvačka otěhotněla, opravdu dala přednost hudbě a dítě si nechala vzít. „Neumím dělat dvě zásadní věci najednou. Vybrala jsem si zpívání,“ přiznala pro Aha!

Dnes toho lituje

Heidi se bála, že psychicky celou situaci nezvládne. Nechtěla skončit jako její otec, který začal pít a zklamal celou rodinu. Nakonec se z problémů dostala. Dnes ale připouští, že potratu možná trochu lituje, píše CNN Prima NEWS.

O potratu a o tom, jak moc velká chyba to byla, se ale příliš hudebnice bavit nechte. „Tuhle otázku bych nerada rozváděla. Je to prostě tak a už se s tím nedá nic dělat! Nemám ráda nějaká kdyby,“ vysvětlila v rozhovoru pro Blesk.

Zdroj: CNN Prima NEWS, Blesk, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články