Heidi Janků si odmítá lehat nahá do sněhu. Podívejte se, co dělá místo toho

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
heidi janku
heidi janku

Zpěvačka Heidi Janků žije aktivním životem. I to je jeden z důvodu, proč vypadá pořád tak skvěle. Mezi její oblíbené činnosti patří procházky se psem Edou. S ním se nebojí vyrazit i do centra Prahy, selfie si pořídila přímo na Staroměstském náměstí. Ale jak sama říká, les je les. K procházkám se svým mazlíčkem ale možná přidá brzy další aktivitu, která už tak běžná není.

Heidi vyráží na procházky se svým kníračem pravidelně a věří, že díky tomu je zdravá jako řípa. Přesto se rozhodla zkusit i něco trochu neobvyklého.

Vykračovala si naboso ve sněhu

Bez bot a teplých ponožek si to vykračovala ve sněhu, jelikož chtěla zjistit, co všichni vidí na otužování.

„Pořád na mě někde vyskakuje, jak se všichni otužujou. Tak jsem to zkusila taky. Studí to, ale vydržet se to dá. Lehat nahá do sněhu nebo se vrhat do ledové Vltavy ale nebudu,“ napsala rozhodně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Heidi Janků (@heidijanku)

Narážela tak na to, že někteří její kolegové z branže si vyrazili rovnou zaplavat do řeky nebo jen v plavkách či spodním prádle skočili do sněhu.

Instagram je takových pokusů o otužování plný a logicky to zaregistrovala i Heidi. Její způsob ale není tak drastický a může ho vyzkoušet každý, kdo má před domem zahradu.

Už jí chybí koncerty

„Úplně mi stačí pohyb na čerstvém vzduchu. Procházky s Edou mé imunitě absolutně vyhovují. Eda je šťastný a já zdravá. Tak buďte zdraví a šťastní i vy,“ napsala Heidi ke svému videu, v němž jsou vidět jen její nohy a stopy ve sněhu.

Heidi si na svém Instagramu povzdechla nad tím, že před rokem před Vánoci byla v pracovním procesu a letos je všechno jinak.

Koncerty, setkávání a autogramiády s fanoušky už jí moc chybí. Snad současná situace brzy skončí a Heidi se zase bude moci pustit do práce.

Autor: Alice Konopásková

Související články