Heidi Janků se vyfotila bez filtrů u bazénu. Stále si udržuje fyzickou i duševní kondici

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Heidi Janku
Zdroj: Nextfoto

Heidi Janků bychom mohli označit za skutečný úkaz přírody. Ještě letos oslaví významné kulatiny. Počet svíček, které bude mít na dortu, by asi uhodl jen málokdo. Svou parádní formu dokázala i ve středu na svém instagramu. Její sledující z ní nemohli spustit oči.


Známá zpěvačka a moderátorka Heidi Janků oslaví v listopadu 60. narozeniny. Její tvář ani postava tomu však ani trochu neodpovídají.

Její krásné křivky by jí mohly závidět i o několik generací mladší kolegyně. Není tomu tak dlouho, kdy zpěvačka zhubla na svou ideální váhu, která se jí daří zatím udržet.

Méně sladkého i alkoholu

Nedržela však žádnou přísnou dietu. „O Vánocích jsem kvůli bezpečnosti nenavštívila ani příbuzné, byla jsem doma sama, nevařila jsem, neměla jsme na nic chuť, ani cukroví mi nic neříkalo. A najednou byla dvě kila dole,“ svěřila se na začátku února deníku Super.

Pak přidala ještě další kila, a to když více omezila alkohol. „Já tedy piju jenom víno, spíš tedy prosecco, ale i tam jsou skryté cukry,“ vysvětlila.

Udržuje fyzickou i duševní kondici

Díky tomu se jí podařilo zhubnout na krásných 55 kilogramů. Takhle dobrou váhu neměla podle svých vlastních slov už deset let.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Heidi Janků (@heidijanku)

Aby vypadala dobře, je podle ní důležitá i psychická kondice. „Mám kolem sebe spoustu mladých lidí, a to podle mě hraje také roli. Důležité je mentálně nezestárnout,“ řekla deníku Extra.

Podle sledujících je kočka

To dokázala nedávno i na svém instagramovém účtu, kam si přidala fotku od bazénu. Nejenže na snímku vypadá parádně, podle popisku je na něm ale zachycena dokonce bez zkrášlovacího filtru, který mnohé ženy na této platformě hojně využívají.

Její parádní vzhled ocenili i její fanoušci. Nejčastěji se v komentářích pod fotkou objevovala slova jako „kočka“,„sluší“ či „krásná“.

Zdroj: Instagram, Super, Extra

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články