Heidi Janků se hlásí na konkurz do Harryho Pottera. Z toho, jak vypadá, spadnete ze židle

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
heidi janku 1
heidi janku 1

Zpěvačka Heidi Janků evidentně ráda zkouší nové věci. Kromě otužování, které pojala tak trochu po svém, se teď chystá na konkurz. A ne jen tak ledajaký – Heidi si troufá rovnou na brýlatého čaroděje Harryho Pottera! Jak jí to vůbec napadlo?

Heidi už je ostřílenou uživatelkou sociálních sítí. Ráda na nich ukazuje své aktivity, mezi něž patří procházky s jejím milovaným psem Edou či posezení s přáteli.

Vnučka začala pracovat v rádiu

Na Instagramu už má skoro čtyři tisíce sledujících, které pravidelně zásobuje střípky ze svého života.

Naposledy je pobavila svým postem, v němž se otevřeně hlásí na roli v chystaném seriálu HBO o Harrym Potterovi.

Zprávu o natáčení slyšela v rádiu, kde moderuje její vnučka Johana. Odstartovala tam teprve nedávno a Heidi je na ni velmi pyšná.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Heidi Janků (@heidijanku)

Harryho teta

„Dnes jsem slyšela, že HBO začalo natáčet seriál Harry Potter. Musím tam zavolat, jestli by nebyla nějaká rolička,“ napsala ke dvěma vtipným fotografiím, na nichž je zachycena v čarodějnickém kostýmu.

Kulaté obroučky brýlí a čarodějnický ohoz už tedy má, nějaké ty herecké zkušenosti také, tak proč to nezkusit? To samé si myslí fanoušci, kteří se baví nad tím, jak je Heidi Harrymu podobná.

„Ty jsi Harryho teta!“ napsala jí pobaveně jedna sledující.

Jak už se zpěvačka svěřila na svém profilu, těší se, až současná situace skončí a ona bude zase moci naskočit na koncertní pódia. Role v seriálu asi nakonec opravdu nebude to pravé ořechové.0

Kdy se zase dočkáme hitovky Když se načančám naživo?

Autor: Alice Konopásková


Související články