Heidi Janků byla pro Věru Špinarovou sokyní v lásce. Nakonec jedna druhou považovala za rodinu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
heidi janku vera spinarova
Zdroj: Profimedia

Dlouho spolu nemluvily a byly sokyněmi v lásce. Vítězka byla ale od začátku jasná. Nakonec se Věra Špinarová a Heidi Janků dokázaly usmířit. Trvalo to však přes 30 let. A není se čemu divit. Heidi totiž Špinarové přebrala chlapa! A bývalá manželka Iva Pavlíka jí to dlouho nedokázala odpustit.


Ivo Pavlík zemřel v roce 2017 ve svých osmdesáti čtyřech letech. Do jeho smrti mu stála po boku sympatická zpěvačka Heidi Janků. Ta ho milovala a zdálo se, že láska jako trám mezi nimi byla odjakživa. Ve skutečnosti tomu tak ale nebylo. Jeho původní velkou láskou byla právě Věra Špinarová.

Podle webu Proženy.cz byla příčinou rozpadu Pavlíkova vztahu jeho nevěra. Heidi si přitom stojí za tím, že ona důvodem ukončení manželství nikdy nebyla. Iva si totiž vzala až několik let po jeho rozvodu se Špinarovou. Ta jí ale i přesto dlouho nemohla přijít na jméno.

„Když jsem se rozešel s Věrou, začal jsem si hledat náhradu, která by mě ve stáří uživila. Chodil jsem se proto dívat na různé kapely, byl jsem tím vyhlášený, takže všichni muzikanti přede mnou zpěvačky zamykali v šatně, abych náhodou nějakou neklofnul. A pak jsem uviděl to zjevení,“ svěřil se podle Blesku sám Pavlík o tom, jak se s Heidi potkal.

Odpuštění

Ačkoli Špinarová dlouho považovala Heidi Janků za sokyni a vinila ji ze svého neštěstí, obě zpěvačky se nakonec dokázaly usmířit. Zvládly spolu nejen normálně mluvit a také bok po boku vystupovat, ale dokonce se i vzájemně bavit ve společnosti Pavlíka.

V roce 2017 společně vyrazily na turné, které začalo v Liberci. Na tiskové konferenci, které se ještě předtím spolu zúčastnily, bylo vidět, že se z nich staly skvělé kamarádky. Dokonce i Ivo Pavlík se objevil ve společnosti obou žen a nikdo nikoho z ničeho neobviňoval.

Ukázalo se, že i nevraživost, která mezi umělkyněmi vládla, nakonec mohla být překonána. Pro řadu fanoušků se tak možná staly jak Heidi, tak i Věra vzorem, který by ve svém životě měli následovat. Jejich nenávist se konec konců změnila v přátelství.

Svou kolegyni oplakala

„To není boj, my nejsme v nějakém ringu, to není o tom, kdo vyzpívá výš. Až mám z té Heidi někdy strach, protože ona vypadá super, je vitální, má jiné písničky, je hravá, taneční, což já už tak moc taneční nejsem, takže já si myslím, že ona to tam rozdovádí. Těšíme se na společné písničky. Heidi je rodina, jsme kolegyně,“ řekla jednou pro Blesk Špinarová.

Heidi Janků byla vždy ráda, že se s Věrou nakonec usmířily. Když zpěvačka v roce 2017 po dlouhých bojích se zdravotními problémy zemřela, Heidi ji oplakávala a v médiích se dokonce několika krátkými slovy svěřila, jak důležitá pro ni její pěvecká kolegyně byla. I ona označila Věru Špinarovou za svou rodinu.

Zdroj: Blesk, Proženy.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články