Harry Styles z Wishe: Richard Krajčo to za svůj outfit s kabelkou na sociálních sítích pěkně schytal

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Richard Krajco Karin Babinska
Zdroj: Nextfoto

Anketa Český slavík i letos překvapila nejen tím, kdo se umístil na stupních vítězů, ale především některými modely, ve kterých se celebrity na slavnostním galavečeru objevily. Pravděpodobně největší pozdvižení vyvolal Richard Krajčo, který dorazil ve světle modrém extravagantním modelu s na první pohled dámskou kabelkou.

Krajčo se rozhodně nebojí odlišit od ostatních. Zatímco malá část jeho fanoušků to ocenila a přišlo jim, že se oblékl skvěle, jiní ho srovnávají s Harrym Stylesem. Jenomže na rozdíl od tohoto zahraničního hudebníka Krajčovi outfit údajně nesedl.

Sladil se s partnerkou

Krajčo dorazil na předávání slavíků po boku své ženy. Ta oblékla černé šaty a náramně jí to slušelo. Aby se s Richardem sladila, vzala si kabelku stejné barvy jako jeho outfit. Sám Krajčo zase svou kabelku sladil s jejími šaty.

„No to jako vážně? Tak já tady tři týdny vymýšlím, co si vezmu na sebe, ladím s naším skvělým stylistou každý detail, půjčím si šperky, které normálně stojí úplný ranec, nechám se hodinu líčit a vy pak všichni řešíte jeho kabelku a boty? To jako fakt? Jsem smutnááá,“ napsala s humorem Karin na své sociální síti.

Doplnila, že si každý může říkat, co chce, ona je na svého partnera hrdá a jeho outfit se jí moc líbil. „Protože móda je o individualismu a o radosti, přátelé! A my milujeme módu a jiný to s námi nebude. P.S.: Ta kabelka je fakt pánská a ty boty fakt nejsou lodičky,“ dodala.

Harry Styles z Wishe

Krajčo kritiku neřeší, internet se ale zaplnil vtípky o tom, jak moc se snažil podobat Harrymu Stylesovi a jak moc se mu to nepovedlo.

„CHTĚLI – Harryho Stylese a Arianu Grande. Z Wishe DOSTALI – Richarda Krajča a Moniku Bagárovou,“ směje se na instagramu například uživatelka Michelle.

„A já myslela, že jenom držel kabelku svojí ženě. Tak tady bude něco špatně,“ doplňuje další komentář. Na druhou stranu má Krajčo také své zastánce. Mnoho lidí jeho originalitu ocenilo.

„Není to sice můj šálek kávy, ale když se jim to líbí a cítí se v tom dobře? Ať si každý nosí, co chce,“ píše paní Veronika.

„Náhodou měl skvělou řeč, outfit také skvělý. Jen je škoda, že za jakoukoli odlišnost se u nás v Česku trestá,“ doplňuje pak uživatel Virpler.

Zdroj: Extra, iDNES, Lifee, Super, Instagram,

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články