Hana Zagorová se doma ani neohřála. Po 3 dnech ji Štefan Margita vezl opět do nemocnice

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
zagorova margita
Zdroj: Nextfoto

Štefan Margita teď nejspíš doma každý den trne strachy. Fanoušky milovaná zpěvačka a jeho životní partnerka Hana Zagorová je na tom zdravotně velmi špatně a co chvíli končí v nemocnici. Ještě se ani pořádně nestačila rozkoukat po posledním návratu a už ji zase vezl za doktory.

Tři dny strávila v domácí péči a už je opět v péči lékařů. Hana Zagorová před dvěma týdny doma zkolabovala a Margita jí musel volat záchranku. Kvůli krevní nemoci, se kterou zápasí už od dětství, jí odešly z těla minerály a ona omdlela.

Po covidu, který zpěvačka před časem prodělala, se její už tak chabé zdraví výrazně zhoršilo. Pravidelně dojíždí do nemocnice na infuze krve. Záchranka přivolaná Margitou tak zpěvačku odvezla k těm, kteří znají její problémy a postarali se o ni.

Doma se nestihla ani rozkoukat

Zagorová se domů vrátila minulý pátek. Jenomže i když se o ni tři dny její muž skvěle staral, nestihla se doma ani pořádně rozkoukat a už ji čekala cesta zpět do nemocnice. A to ještě o víkendu tomu nic nenasvědčovalo.

Naštěstí se ukázalo, že Hana je v nemocnici pouze kvůli pravidelné kontrole, na kterou měla dorazit o pár dní později. Lékaři ji přesunuli kvůli pracovním záležitostem, přesto ale Margitu trochu vyděsilo, že musel svou ženu vést do nemocnice dříve, než bylo dohodnuto.

„Volal pan doktor, letí totiž na kongres a posunul Hance kontrolu. A já chci být s ní,“ řekl operní pěvec pro Aha! Už dříve se Margita nechal několikrát slyšet, že pro Haničku udělá cokoli a bude vždy s ní. Poslední týdny to dokazuje naplno.

Skvěle se o ni stará

„Mám ji moc rád. Udělám pro ni vše,“ říká Štefan. A je to pravda. Už když Hanka prodělala covid, ukázal, že pro ni je ochotný udělat vše, co jí na očích vidí. Staral se o ni, když pak následky postcovidového syndromu zhoršily její zdravotní stav.

Když Hanka poprvé zkolabovala, on sice nebyl doma, kontroloval ji ale vzdáleně. A jakmile viděl, že se něco děje, nechal byt otevřít a zavolal pomoc. Stejně tak i v dalším případě to byl on, kdo záchranku zajistil. Nebýt jeho, kdo ví, jak by to celé se zpěvačkou dopadlo.

Margita je důkazem toho, že i v nemoci je schopný se o svou drahou postarat. Má toho v posledních dnech hodně, je ale vidět, že mu záleží především na Haničce. Ona si rozhodně vybrala dobře a nejspíš si to přes všechna svá zdravotní trápení velmi dobře uvědomuje.

Zdroj: TV Nova, Aha!, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články