Hana Zagorová a Karel Vágner prožili krátký románek. Na jeho kulatiny už zpěvačka dorazit nezvládla

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
vagner zagorova
Zdroj: Profimedia

Hana Zagorová a Karel Vágner byli nejlepšími přáteli a zároveň spolu několik desítek let pracovali. Není tak divu, že se mezi nimi vytvořilo pouto, které na krátkou chvíli přerostlo ve vztah.


Jak ale Vágner i Zagorová řekli, bylo to velmi krátké, užili si to, ale raději zůstali přátelé, a to velmi důvěrní. Zagorová zemřela v pátek dopoledne a její ztrátu nese těžce nejen manžel Štefan Margita, ale také její kolegové a fanoušci, kteří ji do poslední chvíle podporovali.

Vágner dostal dopis v den její smrti

Zagorová svému příteli Vágnerovi posílala dopis k jeho kulatinám, ale nakonec dorazil až v osudný pátek, jak informoval deník Blesk. Smrt své nejbližší kolegyně a spolupracovnice nemohl hudebník dlouho rozdýchat. Uvedl, že je pro něj nesmrtelná.

„Nejenom svým přátelstvím, laskavostí a dušičkou, ale všemi těmi společně prožitými roky, kdy jsme měli stejnou cestu a stejné cíle, kdy jsme se navzájem doplňovali a ovlivňovali, že dnes můžu říct, že obrovský kus tvé duše ve mně navždy zůstane a přetrvá,“ napsal Vágner.

Navzájem se oba znali tak, jako je neznal nikdo jiný. Jejich vztah byl velmi důvěrný, a o románku promluvili oba v nové knize Naprosto nezbytná Hana Zagorová. I přesto, že oba věděli, že milostný vztah může narušit ten pracovní, šli do toho.

Nebyla to v tom ale láska nebo vášeň, ale spíše smutek a potřeba někoho druhého. V tu dobu, co si spolu začali, totiž havarovalo v Praze letadlo, ve kterém zemřelo na 66 lidí. Hodně z nich bylo přáteli právě Zagorové a Vágnera.

Románek vznikl ze smutku a ztráty blízkých

„Byl jsem zdrcený, sražený na kolena, a v takovém okamžiku člověk potřebuje, aby ho někdo chytil za ruku. A přišla Hanka. Nádherná, s dlouhýma nohama, s krásnýma rukama… Nikdy jsem neviděl krásnější ruce, než má ona,“ uvedl Vágner v knize.

Bylo to opravdu krátké a nikdy více se to již neopakovalo, jak napsal Blesk. Hanka Vágnerovi dokonce jednou dohodila svou kamarádku. A také Hanička písnička se svěřila v knize s tím, jak to s Vágnerem měli.

„Řekli jsme si s Karlem, že tak, jak se nám spolu úžasně pracuje, cítíme oba stejné mantinely, tak v soukromí bychom se zabili. Nešlo by to. Neznamená to, že když spolu dva lidé umějí žít, že spolu budou umět i pracovat. A naopak,“ řekla Hanka, která má na kontě skoro 900 písniček.

„Ale chtěla bych podotknout, že to krátké, co jsme spolu vztahově prožili, bylo pro oba moc krásné a užili jsme si to,“ svěřila se zpěvačka. Právě vedle Vágnera dosáhla ve svém profesním životě úspěchy jako získání Zlatého slavíka, a to hned devětkrát.

Zdroj: Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články