Hana Vagnerová promluvila o otevřeném vztahu i o svatbě se svým cizincem. Ani jedno se jí moc nepozdává

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
hana vagnerova
Zdroj: Pavel Machan / CNC / Profimedia

Hana Vagnerová je velice ceněnou herečkou z generace čtyřicátníků a má štěstí na skvělé herecké příležitosti v různých žánrech. Obdiv svých fanoušků tak má za svou seriózní roli v seriálu Vyprávěj, stejně jako za bláznivou modelku v seriálu Lajna.

Hanka zkouší štěstí i v zahraničí, a z toho vyplývá, že i její partneři jsou z ciziny. Na české muže si herečka s úsměvem Julie Roberts zkrátka nepotrpí. 

Už před časem se přiznala, že při pobytu v Americe zkoušela randit i tam. Z Američanů byla hodně zaskočená. Překvapila ji nejen jejich pracovitost, ale také moderní způsob randění, který označují jako „dating“.

Byla hodně překvapená, když z hovoru s přítelem během rande vyplynulo, že není jedinou ženou, se kterou se stýká. Údajně je to módní styl, kdy mladí lidé randí i několik let s více partnery, než se rozhodnou pro „vítěze“. 

vagnerova pritel

Zdroj: Profimedia

Přestože je talentovaná herečka světoběžníkem, ne všechny zvyky si dokáže osvojit, a tak milého přítele poslala k vodě.  

Matkou zatím jen ve filmu 

Loni na podzim se herečka objevila v hlavní roli filmu Matky, kde si soužití s partnerem, těhotenství a porod vyzkoušela před kamerou, a tak samozřejmě v rozhovorech došlo i na to, zda plánuje i v osobním životě posun tímto směrem. Na prahu čtyřicítky už má pohledná herečka nejvyšší čas začít o mateřství vážně uvažovat, zvláště pokud chce větší rodinu. 

Po filmovém mateřství by už chtěla i to reálné 

Hana Vagnerová se nechala slyšet, že má děti moc ráda a mateřství si přeje. Nepatří ale k ženám, které by dítě chtěly za každou cenu, a hledá především pravého muže, který by byl ideální nejen jako otec, ale i jako její životní partner.

Celé se to komplikuje, protože je s přibývajícím věkem stále náročnější. Rozhodně očekává, že její partner a otec jejího dítěte bude mít smysl pro humor, charisma a přirozenou inteligenci. 

Bude jejím osudem sportovec z Francie? 

Jak před časem oznámila, není sama a jejím posledním úlovkem je opět cizinec. Toho dlouho držela v utajení. Teprve nedávno už se s novým partnerem Nicolasem pochlubila. Opět se vrátily dotazy na svatbu a potomka. 

Mužem jejího života se tak možná stane Francouz. Potkala ho ve Francii prostřednictvím společných přátel. O svém vztahu se rozpovídala v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, ale na svatbu to zatím nevypadá.

Je těžké odhadnout, co přesně herečka myslela, když prohlásila: „Svatba ještě ne, ježišmarja!“ Nechce její přítel, nebo ještě nenašli společnou řeč? Údajně komunikují ve španělštině, a tak se často něco ztratí v překladu. Možná ještě váhá samotná herečka a není si jistá, zda je to tentokrát trefa do černého. 

Je také možné, že přes Hančino pracovní vytížení se ještě k plánování nedostali. Co se vztahů týká, má však ve věci jasno a uznává tradiční model jedna žena a jeden muž.  

Než bude svatba, herečka nadále boduje v kariéře 

Přestože napsala scénář k filmu Hranice lásky, kde vytvořila pár s Matyášem Řezníčkem, se kterým se rozhodla pro otevřený vztah, kde je místo i pro další partnery, tak ve svém životě by tak žít nechtěla a ani neuměla. 

Zdroj: CNN Prima NEWS, Prima ženy

Autor: Lída Kropáčková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články