Hana Vagnerová je šťastná po boku francouzského partnera. Svatbu neplánují, gratulace už přesto dostali

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Hana Vagnerova
Zdroj: Nextfoto

Už přes dva roky je herečka Hana Vagnerová zadaná. Jejím milým je francouzsko-španělský fešák Nicolas, je tak jasné, že vztah nemají příliš snadný. I když ale řeší mnohé komplikace spojené se vztahem na dálku, zdá se, že jim to klape.

„Já myslím, že to objevuji i já sama postupně, jak se to vyvíjí. Ten náš vztah má zkoušky, které musí vydržet. Není to tak jednoduché, protože může dojít k nějaké roztržce a toho člověka nemáte vedle sebe. A když komunikujete ve španělštině, kterou mícháte s italštinou, tak to může být zajímavé,“ říká herečka pro Super.

Sestěhování se zatím nekoná

Ačkoli jsou spolu dva roky, střídavě tráví čas v různých zemích a na společných dovolených. Sestěhování podle Hany nepřipadá v úvahu.

„Oba máme dobrodružné povahy, takže to zvládáme tak, že jsme na cestách, ale pod tím vším je ten fakt, že se máme velmi rádi a nechceme o sebe přijít,“ vysvětlila.

Například 40. narozeniny, které slavila herečka v únoru, strávila po boku Nicolase ve Francii. Když se v médiích zmínila, že je poměrně slavící typ, dostala následně otázku, zda nepřipadá v úvahu také svatba.

„Kdyby mě partner požádal o ruku, asi bych to spíš cítila tak, že radši ještě počkáme. Vzít se spontánně, v té největší zamilovanosti, musí být hrozně krásné, ale minulý rok to udělala moje kamarádka a manželství jim vydrželo čtyři měsíce. Teď se složitě rozvádějí,“ uvedla s tím, že by raději vztah nejprve dostatečně prohloubila.

Vagnerova Hana

Zdroj: Nextfoto

Nějaké ty gratulace k svatbě přesto už dostala

Ačkoli sama zatím o svatbě neuvažuje, její jmenovkyně, modelka Hana Vágnerová, se loni v listopadu vdala. Mnoho lidí ale začalo mylně gratulovat právě herečce.

„Existuje ještě jedna Hana Vágnerová, která má za manžela, myslím, motocyklového závodníka. A už se mi to jednou stalo, když byla těhotná, že mi lidé gratulovali. Její manžel mi pak napsal na instagram, že se omlouvá, že jsem musela mít asi perný den, když tu zprávu vypustili ven. Úplně stejné je to s tou svatbou,“ směje se herečka v rozhovoru pro Deník.

Co se týče dětí, už v minulosti se pár shodl, že žádné společné plánovat nebude. Nicolas navíc už z předchozího vztahu dva potomky má.

Herečka si zkrátka v současné době svůj vztah užívá přesně takový, jaký je. Do žádných dalších kroků se zatím nehrne, zároveň je jí ale s Nicolasem dobře a doufá, že jim láska vydrží.

Zdroj: Super, Marianne, Deník, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články