Hana Mašlíková zvolila afro a proměnila se v Kadrnožkovou z Macha a Šebestové. Připomíná i Marilyn Monroe

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
hana maslikova
Zdroj: Profimedia

Krásné Haně Mašlíkové snad sluší úplně všechno. Modelku si většina lidí vybaví s rovnými vlasy, nikdo by ale nepochyboval o tom, že i kudrnatá hříva by na ní vypadala skvěle. Potom, co se přesně s takovým účesem ukázala na svém instagramu, je navíc jasné, že dokonale vypadá za všech okolností.

Není to tak dlouho, co měla česká modelka a moderátorka kratší vlasy, za posledních pár let ale pěkně povyrostly a v současné době si dává na originalitě svého účesu záležet. Navíc si ze sebe umí také udělat legraci, jak na sociální síti dokázala.

Řada fanoušků totiž její nové afro ocenila, zároveň si ale pár sledujících udělalo legraci a přirovnalo Mašlíkovou k pár známým osobnostem či postavám. Ona se ale rozhodně neměla v plánu urážet, všechno to vzala jako legraci, a dokonce se s těmi nejlepšími přezdívkami sama pochlubila.

Co fanoušek, to vtipný komentář

Mašlíková se nejprve svým novým účesem pochlubila ve stories. Tam padla celá řada přirovnání, a ona se tak rozhodla, že některé z nich zvěční i v příspěvku, který na instagramu zůstane déle než jen 24 hodin. Originalita jejích fanoušků ji očividně pobavila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hana Reinders (@hanamaslikova)

„Jedno blonďaté afro. Někdo mi do stories napsal, že vypadám jako Marilyn Monroe, jiným připomínám Sandy z Pomády, Baby z Hříšného tance a taky padla Kadrnožková z Macha a Šebestové,“ zasmála se Hana u svého příspěvku. Hned také ukázala, odkud přezdívky pochází.

Sdílela s fanoušky svou fotku, na které dominují její kudrnaté blond vlasy. Je pravda, že do některých ze zmíněných postav nemá daleko. Hlavní je ale jedno: Haně to neskutečně sedí, a ať už se podobá komukoli, vypadá u toho dokonale.

Sama sebou

Pod fotografií se objevuje sice pár dalších komentářů, které Hanu Mašlíkovou k někomu připodobňují, většina lidí se ale shoduje na tom, že je modelka sama sebou. Nikdo podle nich nevypadá tak skvěle a většinu krásek, ke kterým je přirovnána, by prý hravě strčila do kapsy.

„Řekla bych, že vypadáte jako spokojená Hanka,“ hodnotí fotografii jedna ze sledujících, se kterou většina dalších souhlasí. „Vlnky nikdy nezradí, vypadají na každém krásně. Sluší,“ tvrdí další fanynka. Hančin nový účes se tak rozhodně setkal s úspěchem.

Ať už příště předvede nový sestřih, barvu, nebo překvapí fanoušky něčím úplně originálním, je jasné, že Hana Mašlíková bude vždy krásná a fanoušci ji podpoří v jakémkoli rozhodnutí. A pokud se zase najde nějaké to vtipné přirovnání, modelka se mu zasměje a rozhodně si ho bude pamatovat.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články