Hana Mašlíková zveřejnila fotku v plavkách, na níž si připadá jako anorektička

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
hana maslikova
Zdroj: Profimedia

Aby získala první místo v soutěži Bikini fitness, dřela Hana Mašlíková pěkných pár měsíců v posilovně. Je tak jasné, že na své tělo je hrdá, zároveň si ze sebe ale také umí udělat legraci. To dokázala komentářem ke své vlastní fotce na sociální síti. Označila se na ní za anorektičku.

Hana zaplavuje instagram fotkami každý den. Dočkává se kritiky i chvály. Zatímco někteří fanoušci mají za to, že její postava už je až příliš mužná a k něžné dámě se to nehodí, jiní ji obdivují. Že si z negativních slov Hana nic nedělá, dokázala už dávno.

U posledních fotek tak kritiky spíše ubývá a Mašlíková čte denně vesměs milé komentáře. A to i přesto, že na některých fotografiích sama sebe zkritizuje. Nebo se alespoň zasměje tomu, jak úhel snímku změnil skutečnost, která je na něm zachycená.

Jako anorektička

Mašlíková si teď užívá dovolenou u moře, fanoušci tak pohled na její tělo mohou obdivovat prakticky neustále. V plavkách se totiž moc ráda vystavuje a její vypracované paže a pekáč buchet na břiše sledující okouzlují v pravidelných intervalech.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hana Reinders (@hanamaslikova)

Nedávno se u jejího rodinného snímku od bazénu někteří z fanoušků zmínili, že má modelka paže větší než její manžel André. A tohoto komentáře Hana využila i při popisku posledního sdíleného příspěvku. Tam totiž její ruce naopak až tak vypracovaně nepůsobí.

„Na naší předchozí společné fotce jsem měla ruku větší než André, tady ji mám pro změnu jako anorektička. Aneb to jsou kouzla úhlů a světla,“ napsala se smíchem. Na snímku, na kterém po schůdcích vychází z bazénu, má ruce opravdu jako hůlky, je ale jasné, že jde pouze o optický klam.

Je to kost

Ačkoli se Hana Mašlíková snažila být vtipná, na její slova nikdo nezareagoval. Fanoušci jsou totiž příliš okouzleni tím, jak její vypracované tělo v plavkách vypadá. Plné ruce práce tak měli s psaním milých komentářů o tom, jak jí to sluší.

„Vy jste kost. Pořád říkám, že se raději podívám na vypracovanou babu než na ošklivého chlapa. A vy jste opravdu mega,“ vzkázal Haně jeden z fanoušků. Další pak jeho slova doplnil: „Haničko Mašličko, moc vám to sluší.“

Pár lidí pak podotýká, že kromě vypracovaných svalů má Mašlíková také skvělý vkus na plavky. Modré bikiny na ní opravdu vypadají neskutečně. Ale žádný strach, je jasné, že tohle není poslední fotografie, kterou Hana od moře svým sledujícím poslala.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články