Hana Mašlíková zveřejnila další svalnatou proměnu. Narostla jí stehna i zadek

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Hana Maslikova
Zdroj: Profimedia

Hana Mašlíková se rozhodla zúčastnit soutěže v bikini fitness. Aby docílila žádané postavy, musela na sobě hodně zamakat. Ale samozřejmě to tréninkem nekončí, zároveň musí dodržovat striktní jídelníček, což ji stojí mnoho odříkání. Nyní přípravy na soutěž vrcholí a Hana se pochlubila, jak vypadá. Ne všem sledujícím se ale její proměna líbí.

Soutěž v bikini fitness je založená na hodnocení postavy jednotlivých účastnic. Jejich postava by měla reflektovat výsledek zdravého životního stylu v oblasti fitness.

Dovolená plná tréninku a odříkání

Pro Super Mašlíková uvedla: „Přibrala jsem pět kilo. Patnáct let se mi nehýbala váha, nyní mám 65 kilo. Cítím se fantasticky, nemám s tím problém. Cítím, že mi narostla stehna, kalhoty kostýmku trošku drhly, narostl mi zadek. Ale v tom dobrém slova smyslu. Cítím se fakt dobře.“

Také uvedla, že ji proces formování těla baví a líbí se jí, jak nyní vypadá. A co je důležité, líbí se to i jejímu manželovi. Ten jí měl slíbit, že až bude po soutěži, pojedou na rodinnou dovolenou, kde si vynahradí nynější čas strávený tréninkem.

Rodina sice byla v lednu na dovolené v Ománu, ale Hana si ji moc neužila. „Denně trénink, snídaně vajíčka na všemožné způsoby, svačina zelenina a maso, oběd rýže nebo brambory a maso, svačina nějaký salát s masem a večeře opět maso a zelenina. Dezertů, zmrzliny, sladkého pití nebo jakéhokoli koktejlu nebo jiného alkoholu jsem se ani nedotkla,“ svěřila se na instagramu modelka.

Ne všem fanouškům se proměna líbí

Jak Hana uvádí, ona je se svým tělem spokojená. Její sledující mají ovšem na modelčinu proměnu rozporuplné názory.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hana Reinders (@hanamaslikova)

Většina komentářů byla obdivných a povzbudivých, ale našli se i tací, kteří modelce napsali doslova, že je odporná. To ji nenechalo chladnou a okamžitě na jeden takový komentář reagovala. „Umíte si představit, že vám vlezu na profil a napíšu vám tam, že jste odporná?! Protože se mi prostě nebude něco na vás líbit? Myslíte si, že je to normální? Hanba by mě fackovala! Nikdy bych si to k nikomu nedovolila.“

Stejným procesem minulý rok prošla Iva Pazderková, která nakonec v soutěži obsadila 10. místo. I u ní se objevily komentáře, že to není hezké či že to přehnala. Obě dámy to však naštěstí berou s nadhledem.

Hana Mašlíková bere přípravu na soutěž opravdu vážně, má zakázané sladké a alkohol a vše striktně dodržuje. Tato cesta ji prý posiluje jak fyzicky, tak psychicky.

Zdroje: Instagram, Super

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články