Hana Mašlíková ukázala svou nejlepší kamarádku. Přiznala, že na ni roky pěkně kašlala

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
hana maslikova
Zdroj: Profimedia

Celá řada lidí má někoho, s kým se zná dlouhé roky a považuje ho za nejlepšího kamaráda. Někteří sice to štěstí nemají. Ti, kteří ale do tohoto příkladu spadají, by jistě dali zapravdu Haně Mašlíkové. Ta se nedávno na Instagramu svěřila s příběhem o sobě a své kamarádce Lucii Kuklové.

Její nejlepší přítelkyně se u společné fotky s Mašlíkovou dozvěděla na svou osobu samou chválu a zároveň mohla díky dlouhému popisku zavzpomínat na chvíle, které spolu dvě krásné ženy v minulosti už prožily. A že jich rozhodně nebylo málo.

„Každá blondýnka prý potřebuje svojí brunetu. Tak tohle je ta moje,“ zasmála se Mašlíková u snímku, na kterém společně s Lucií pózují v krásných večerních šatech a předvádějí, že na barvě vlasů nezáleží, protože pánové by rozhodně měli problém si mezi nimi vybrat. Jedna hezčí než druhá!

Seznámila je brigáda

„Známe se od mých 16 let, kdy jsem dělala brigádu v cukrárně a Lucka mě zaučovala. Tehdy mě ani ve snu nenapadlo, že už se jí nezbavím, ani ona mě,“ zasmála se a dodala: „V mých telecích časech na mě dávala pozor a dohlížela, abych se z diskoték vždycky v pořádku vrátila domů. Já do rána pařila, předváděla se před kluky a ona znuděně stála na baru a hlídala mě.“

Podle Mašlíkové Lucie nikdy diskotéky moc nemusela. Ale kvůli ní je protrpěla. Když se pak přestaly na čas kamarádky stýkat, podle všeho bylo oběma smutno. Naštěstí je osud svedl opět dohromady. „Vlastně tady vždycky byla, fandila mi a sledovala mou cestu, i když jsem o tom nevěděla. Dnes nechápu, že jsem bez ní několik let mohla být, protože jsem vlastně za celou dobu takovou kamarádku už nepotkala.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hana Mašlíková (@hanamaslikova)

Na konci příspěvku pak Mašlíková kamarádce poděkovala za všechno, co pro ni udělala. Nejen kvůli jejímu pěknému příběhu, ale i fotce, kde to oběma kráskám velmi sluší, si získal příspěvek téměř okamžitě velkou pozornost a fanoušci nešetřili komentáři.

Tomu se říká přátelství

Někteří lidé nevěří. Jiní závidí a ostatní jenom přejí to nejlepší. Přátelství, které vydrží tak dlouho a i potom, co jsou od sebe dvě osoby na několik let odloučeny, se jen tak nevidí. Tak to alespoň vnímají fanoušci, kteří vzali komentáře útokem.

„Tomu se říká opravdové kamarádství. I když jste se od sebe na nějaký čas odloučily, tak je krásné, že jste se opět našly. Je skvělé vědět, že máte jedna druhou. Pamatujte, že nic není víc než skutečné přátelství,“ připomíná jeden ze sledujících.

Je jasné, že potom, co jednou Mašlíková svou kamarádku ztratila, podruhé nic takového nedopustí. A potom, kolik chvály na Lucii nahrnula, ani opačně nejspíš nehrozí, že by se vztah dvou žen mohl nějak pokazit. A z toho mají někteří sledující údajně slzy na krajíčku.

Zdroj: Instagram 

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články