Hana Mašlíková ukázala pekáč buchet. Podle některých už je to příliš

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
hana maslikova
Zdroj: Show Jana Krause

Hanka Mašlíková patří k našim nejkrásnějším modelkám. Nyní se věnuje hlavně své rodině, kterou dala s manželem znovu dohromady. Také se ale připravuje na soutěž v bikini fitness, kterou bere velice vážně.

Pravidelně se se svými fanoušky dělí o snímky nejen z posilovny. Na svůj pekáč buchet je právem pyšná, objevily se ale také komentáře, které ukazují, že by to s posilováním a hladověním neměla tolik přehánět, protože už to nevypadá hezky.

Umí si udělat legraci sama ze sebe

Hana Mašlíková nedávno slepila svůj vztah s manželem a otcem svého syna. Nyní se už několik týdnů snaží dostat do formy, aby mohla prezentovat své tělo na soutěži v bikini fitness. Této soutěže se v minulosti účastnila také Iva Pazderková. Pro modelky ale jinak není typické, že si tolik dávají do těla.

Na instagramu Mašlíková ukázala snímek, na kterém je vidět její vyrýsovaná postava. Žluté kalhotky kontrastují s její hnědou pokožkou, na jejím těle navíc nenajdete ani gram tuku. Na břiše je toho vidět nejvíce. Rukama si zakrývá prsa a k fotografii také připsala pár slov.

„Pečeme buchty, akorát se nemůžeme dohodnout, jestli budou s mákem nebo povidly,“ napsala se svým typickým humorem Mašlíková. Pro některé je její postava až moc, ale dostává negativní recenze také od jiných modelek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hana Reinders (@hanamaslikova)

Tvrdá práce, na kterou je pyšná

Většina fanoušků ale vidí hlavně tvrdou práci, kterou musela pro svou postavu obětovat. Proto si váží toho, že se s nimi dělí o pocity. „Tleskám… Vím, kolik to stojí práce a odříkání. Já jsem taky v procesu… ale nesoutěžním …. Moc moc fandím a držím palce! A dejte si alespoň malý hřích na narozeniny,“ napsala jedna sledující.

Kromě toho se nedávno Mašlíková zúčastnila natáčení televizního pořadu Show Jana Krause, kde se ukázala nejen ve své kráse, ale také potvrdila, že je s ní legrace. Malý synek se s ní rozhodně nenudí, stejně jako manžel. Všichni společně rádi cestují a užívají si možnosti navštěvovat různá místa.

Mašlíková přiznala, že některé dny už jede opravdu nadoraz, co se týče fyzických i psychických sil. Není ale divu, protože se v jídle musí hodně krotit a modelka má ráda českou kuchyni. Její snaha je ale odměněna hlavně tím, že ji všichni podporují a fandí.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články