Hana Mašlíková si užívá v Las Vegas. V růžových plavkách vyniklo její opálení

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
hana maslikova
Zdroj: Profimedia

Některé celebrity si mohou užívat dovolenou v zahraničí, a ještě si u toho stěžovat na to, jak je vlastně jejich pobyt v zahraničí kýčovitý. Očividně k nim patří i Hana Mašlíková, která kromě toho zmínila i fakt, že je ve Vegas nesnesitelné vedro a cítí se vlastně příšerně.

„Las Vegas je absolutní kýč, ale tak skvěle udělaný, že vám tu je vlastně příjemně,“ napsala Hana k první fotce. V tomto případě se mohlo jednat o humor, který fanoušci ještě celkem uvítali. V dalším případě si ale u snímku postěžovala na hrozné horko a skoro se zdá, že si vlastně dovolenou neužívá.

Hana už v minulosti ukázala, že příliš neřeší, co si o ní někteří lidé myslí. Ona je spokojená s tím, jaká je, a nehodlá se kvůli ostatním přetvařovat. Ačkoli tak její příspěvek možná pár lidí pohoršil, protože se modelka válí na pláži, a ještě si stěžuje, zbytek fanoušků její upřímnost oceňuje.

Na pláži vydrží sotva 15 minut

„Dneska by to tady ve Vegas šlo,“ zasmála se Hana u snímku, na kterém ukázala fanouškům své vysportované tělo v plavkách. Snímkem zaujala natolik, že někteří sledující možná ani popisek nedočetli. V růžových plavkách a s opálením vypadá skvěle.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hana Reinders (@hanamaslikova)

Po první větě ale doplnila: „Kecám, je tady denně nesnesitelné vedro, máte pocit, že vás zavřeli do kotle a pěkně pod vámi zatopili. Lehnu si tady na 15 min na sluníčko a pak zdrhám, ale musela jsem to zdokumentovat, že jo,“ vysvětlila. Vlastně tak lidem oznámila, že se jí v prosluněném Vegas příliš nelíbí.

U nás šly poslední dobou teploty hodně dolů a mnoha lidem vedra chybí. Hned by si tak s Mašlíkovou vyměnili místo. Některých z nich se proto trochu dotklo, že někdo má na to vyrazit do Vegas, a ještě si u toho může dovolit stěžovat si na instagramu.

Upřímná Mašlíková

Někomu možná přijde chování Mašlíkové nevhodné, jiní to ale vidí opačně. „Mně se líbí tvá upřímnost, Hani. A to božské tělo, ach! Chci ho taky,“ vzkázal jeden fanoušek. „Jsme v Turecku, nemám ani snahu se válet na slunci. Opaluji se za pochodu a na fotku kašlu, už jsem pečené kuře,“ svěřuje se další sledující.

„Možná jste unavená, ale vypadáte naprosto svěže,“ hodnotí fotografii někdo a další pak doplňuje, že je Mašlíková krásná žena, která vypadá dokonale nejen v plavkách. „Já bych to v tom vedru nedala. Ale vypadáte skvěle,“ vzkazuje modelce další sledující.

Zdá se, že Hanina strategie funguje. Pár lidí sice její fotografie nemusí a objeví se nějaký ten rýpal, pokud si jich ale nevšímá, brzy je to přestane bavit a jejich komentáře zmizí v záplavě těch pozitivních. Fanoušci se už teď nemohou dočkat, s čím se pochlubí Mašlíková příště.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články