Hana Mašlíková oblékla rudé krajkové body. Na lítačku po vesnici jsi ještě dobrá, řekl jí manžel

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
hana maslikova
Zdroj: Profimedia

Hanka Mašlíková se po několika měsících vrátila ke svému manželovi a otci jejího synka. Po měsících spekulací, jestli má nového chlapa, kápla relativně nedávno božskou.

Společně si například vyrazili do Muzea fantastických iluzí, kde si užil hlavně malý Andreas. Také vyrazili do teplých krajin, konkrétně do Turecka, kde si užili slunce, moře a krásné pláže. U snímků, které modelka sdílela, se také postupně vyjadřovala ke svému návratu k manželovi.

Hanka je ráda, že malý Andreas potřeboval oba rodiče

Hanka přiznala, že jedním z důvodů, proč se vrátila k Andrému, byl právě jejich společný synek. U povídání navíc sdílela synovu fotografii v ručníku na dovolené. „On byl hlavní důvod, proč jsme to znovu vybojovali a znovu našli ztracenou lásku,“ napsala Hanka na Instagram.

„Jsme Andreaskovi vlastně nesmírně vděční, protože bez něj bychom to nejspíš vzdali a šli dál. On byl to, co nám stále leželo v hlavě, on byl tím důvodem, proč jsme to nedokázali v sobě zabít úplně,“ svěřila se svým fanouškům.

„Zaplať pánbůh, že nám denně dával najevo, že nás potřebuje oba, a to společně.“ Hanka je tak znovu nejen milující matka, ale také manželka. I když přiznala, že jsou s Andreasem velmi rozdílní, mají také spoustu společného a umí si života užívat naplno.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hana Mašlíková (@hanamaslikova)

Hanka v body – sen každého muže

Naposledy Hanka sdílela velmi svůdný snímek, na kterém jí to, jak jinak než nesmírně, sluší. Rozhodně rozbuší několik mužských srdcí, protože její sexy pohled nenechá nikoho chladným. Hanka u snímku ale ukázala také smysl pro humor, který má i její muž.

„Manžel říkal, že na lítačku po vesnici jsem ještě dobrá,“ připsala Hanka a přidala i několik emotikonů. Na fotografii je vyfocená v červeném body, kde jsou vyzdvihnuté hlavně její vnady. Leží na červenobílé dece, hlavu má podepřenou rukou.

Její pohled napovídá, že stále ještě nezapomněla, jak se při focení tvářit a jak působit co nejvíce sexy. I když je hlavně maminkou, umí si svou práci vychutnat a dělá ji velmi ráda. A nemá se za co stydět, její postava je luxusní, a fanouškům se nedávno svěřila, že po cvičení má také konečně zadek.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články