Hana Mašlíková natočila, jak leze po schůdcích z bazénu. Nejen pány potěšil pohled na její pozadí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
hana maslikova
Zdroj: Profimedia

Hana Mašlíková patří k celebritám, které se svou postavou velmi rády chlubí. Má sice řadu fanoušků i kritiků, zdá se ale, že jí dělá dobře, když o ní lidé mluví v jakémkoli ohledu. A úplně nejideálnější je, když se jí jedna skupina lidí zastává potom, co ji jiná zkritizuje. U posledního videa, které přidala na instagram, to ale nebylo třeba. Hana ukázala své pozadí a dočkala se především chvály.

Mašlíková stále tvrdí, že lidé si o ní mohou myslet, co chtějí. Ve skutečnosti jí takzvaní hateři vlastně pomáhají ke slávě, protože se vždy najde dost těch, co s nimi nesouhlasí. Poslední zveřejněný příspěvek modelky je ale takový, že se pod něj kritici raději neodvážili nic napsat.

Zato fanoušci jsou nadšení. Plavková sezóna je totiž pomalu u konce, takže když nějaká ta celebrita vyrazí k moři a pošle ještě pár parádních záběrů své dokonalé postavy, rozhodně to potěší. A Mašlíková pravděpodobně i za tímto účelem odcestovala do Vegas, kde si užívá u bazénu. A místní si zase užívají pohledu na její tělo.

Nová akční komedie

Modelka je sebevědomá a nebojí se to ukázat. A to nejen na fotkách a videích, ale také tím, co k příspěvku napíše. „Zvu vás na novou akční komedii s názve Pr*el ve Vegas,“ zasmála se u krátkého klipu, kterým potěšila především pány. I dámy ale uznaly, že takovou postavu má jen málokdo.

Mašlíková na snímku leze po schůdcích z bazénu. Jakmile se její pozadí dostane nad vodní hladinu, ve zpomaleném záběru je vidět, jak má zadek Hana vypracovaný a pevný. V zelených plavkách vypadá modelka dokonale. A je jedno, že je na záběru vidět jen zezadu a z dálky. Nebo možná právě proto je snímek tak populární?

Hana Mašlíková na sobě dlouho pracovala, aby se stala vítězkou soutěže v bikini fitness. Proto se teď není čemu divit, že se se svou postavou chlubí a že si může dovolit i odvážnější popisek příspěvků. Jak sama říká, pokud ji chce někdo kritizovat, nemá s tím problém a její fanoušci se s ním vypořádají.

Dokonalá postavička

V tomto případě se kritici drželi stranou. „Tak to je po dlouhé době seriál, co by sledoval i můj manžel,“ směje se jedna z fanynek s odkazem na vtip o akční komedii. „Ta vaše záda jsou také perfektní,“ píše.

Pár lidí navrhuje, jak by se mohly jmenovat další díly seriálu. Jedním z nápadů byl i název Pr*el v ČR. Ať už by se ale  jmenovaly díly jakkoli, fanoušci by očividně seriál sledovali. „Teda jako já jsem ženská, ale musím napsat, že jste teda pěkná kost. A ta prdelka je nádherná,“ napsala jedna z fanynek.

Jiná se zlobí, že má co dělat, aby se na takovou postavu sama dostala. Někteří lidé nedokáží pochopit, jak mohla něčeho takového dosáhnout Hana jenom pevnou vůli a tvrdým tréninkem.

„Hani, jste nádherná a sexy kočka. A pokud někdo říká opak, plete se. Kritici by se neměli odvážit ani pípnout,“ uzavírá další sledující.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články