Hana Mašlíková je konečně spokojená se svým zadkem. Ke svalnatým nohám očekává připomínky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Hana Maslikova
Zdroj: Profimedia

Hanu Mašlíkovou sice někteří lidé kritizují, daleko více má ale obdivovatelů. A co je nejdůležitější, sama se sebou je spokojená. Její vytrénované svalnaté tělo jí loni vyneslo v soutěži v bikini finess zlato. Ještě donedávna ale přece jenom Hana jednu z jeho částí nepovažovala za úplně dokonalou.

Občas se objeví nějaká ta kritika. Mašlíková je zvyklá, že některým lidem připadá její postava málo ženská, až přehnaně svalnatá, někdy přiletí i ostřejší urážka. Z takových věcí si ale hlavu příliš nedělá.

Hana na sobě tvrdě dřela. A výsledkem je dokonalé tělo, kterým by se po čtyřicítce mohla pochlubit málokterá žena. Důležité pro ni je, že je s ním spokojená ona sama a samozřejmě její muž.

S tím sice před časem měli nějaké problémy a zdálo se, že možná manželství bude muset dokonce skončit, nakonec se jim ale krizi podařilo překonat. André Reinders svou ženu nyní opět náležitě podporuje ve všem, co dělá.

Konečně dokonalý zadek

Ačkoli je na sebe Mašlíková hrdá už dlouho, nebyla tak úplně spokojená se sedací částí svého těla. V posledních týdnech se ale hodně věnovala posilování zadku a konečně je podle jejích slov dokonalý.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hana Reinders (@hanamaslikova)

Na svém instagramu zveřejnila snímek, na kterém se pochlubila vypracovaným pozadím a připsala, kolik úsilí za ním stálo. Zároveň podotkla, že se nejspíš nezavděčí všem, ona osobně je ale spokojená a to je pro ni směrodatné.

Splněný sen

„Můj zadek? Plochá dráha, záda pokračující na nohy. Vždycky jsem toužila po kulatém pevném zadku, ale ačkoli jsem cvičila, moc se mi ho nedařilo vytvořit. Až teď se mi můj sen splnil,“ napsala k fotce Mašlíková.

Doplnila, že je za výsledkem tvrdá dřina a řada tréninků.

„Jo a svalnaté nohy se mi líbí, takže jsem si je taky pořídila. To bude zase keců, tak pojďte do mě,“ rýpla si na závěr do těch, kteří budou jistě mít nějaké ty připomínky.

Zdroj: Blesk, Extra, Instagram, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články