Hana Mašlíková dře na své figuře kvůli soutěži v bikini fitness. Někdo jí napsal, že vypadá jako odporná zrůda

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
hana maslikova
Zdroj: Profimedia

Hana Mašlíková se už několik měsíců pilně připravuje na soutěž v bikini fitness. Kromě náročného tréninku, dní v posilovně a střídmého jídelníčku ale musí snášet také komentáře fanoušků. Ne každý totiž ocení její svalnaté tělo, mnoho sledujících na jejím instagramu má za to, že je její snaha už přehnaná.

V minulosti Mašlíková již několikrát na instagramu vzkázala sledujícím, že komu se nelíbí její snaha, tak se nemá na její fotografie dívat. Řada lidí si uvědomuje, že do své postavy investuje hodně času a energie, jiní ale tvrdí, že ženy by měly být jemné a ladné a pekáče buchet na břiše se k nim nehodí.

Hana si ale i tak dokáže užívat života, jít si svou vlastní cestou a i s omezeními, která se týkají zdokonalování jejího těla, je šťastná. Nedávno se pochlubila na svém instagramu se starší fotkou z dovolené. Svěřila se také svým jídelníčkem a postojem k alkoholu.

Tvrdý životní styl

„Leden, naše poslední dovolená v Ománu, kde už jsem byla od prosince pevně rozhodnutá, že jdu na soutěž. Denně trénink, snídaně vajíčka na všemožné způsoby, svačina zelenina a maso, oběd rýže nebo brambory a maso, svačina nějaký salát s masem a večeře opět maso a zelenina. Dezertů, zmrzliny, sladkého pití nebo jakéhokoli koktejlu nebo jiného alkoholu jsem se ani nedotkla,“ pochlubila se Hana.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hana Reinders (@hanamaslikova)

Dodala, že kvůli tomu to nebyla z její strany úplně vysněná dovolená, ale na druhou stranu jí to za to stálo. Na své dokonalé tělo je hrdá, jenže mnoho fanoušků si myslí, že je to jen zbytečné trápení. Navíc jí mnoho z nich vzkazuje, že žena by měla vypadat jako žena, ne jako odporná zrůda.

Doslova taková věta přišla od jedné ze sledujících, Mašlíková si ale o podobných komentářích myslí své. Ačkoli se pod jejími snímky objevují komentáře kladné i záporné, ona vnímá jenom milá slova a dál pokračuje svou cestou. A mnoho lidí oceňuje to, že si jde za svým nehledě na okolnosti.

Denně ve fitku

„Trénink mám pětkrát týdně, víkendy odpočívám. Tělo potřebuje také relaxovat. Kromě tréninků v posilovně mám nyní také nácviky póz,“ svěřila se Mašlíková před časem pro Aha! Od té doby pravidelně na svém instagramu ukazuje, kolik úsilí ji stojí práce na její postavě.

Ve svém posledním příspěvku na sociální síti pak Hana napsala, že další dovolená bude už naplno. To bude údajně po závodech a její manžel jí slíbil zážitek se vším všudy, a to včetně luxusního jídla, které si teď nemůže dovolit. „Takže muži, květen se blíží, šetříme. A to si pište, že to bude minimálně trojité all inclusive,“ zasmála se.

Je vidět, že Hana Mašlíková má jasno v tom, co chce. Neřeší názory lidí kolem sebe, hledá pozitiva i tam, kde je jiní nevidí a jde si za svým snem. A pokud se jí někdo snaží házet klacky pod nohy, dlouhým krokem je bez problému překračuje.

Zdroj: Instagram, iDNES, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články