Hana Holišová dorazila do společnosti v pyžamu. S úsměvem na tváři ukázala, že si z toho nic nedělá

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
hana holisova
Zdroj: Profimedia

Na tiskovou konferenci televize Nova dorazila celá řada slavných osobností. Zatímco některé se svými outfity pěkně blýskly, jiné se staly nezapomenutelnými z opačného důvodu. Herečka a zpěvačka Hana Holišová dorazila v modelu à la pyžamo a příliš velký dojem neudělala.

Hraje především v divadlech, v televizi se obvykle ukazuje pouze ve vedlejších rolích. Přesto je Hana Holišová u fanoušků oblíbená. Potom, co předvedla na společenské akci, si ji bude nejspíš pamatovat úplně každý. Zvolila totiž dámský kostým, který ale úplně nesplnil své účely.

Pohledná dvaačtyřicetiletá herečka nejspíš měla v plánu zapůsobit. Proto dorazila v obleku, který je na podobnou akci rozhodně vhodný. Jenomže model, který zvolila, vypadal všelijak, jen ne společensky. Stala se tak možná středem pozornosti, nejspíš ale ne tak, jak si přála.

Teplákovka, nebo pyžamo?

Hana Holišová dorazila na akci v zeleném kostýmu s nespecifikovatelným hnědým vzorem. Při bližším zkoumání se zdálo, že by mohlo jít o smrkové šišky, co přesně skutečně na oblečení je, není úplně jisté. Co ale lze říci stoprocentně, je, že jako dámský oblek rozhodně ve výsledku nevypadá.

hana holisova

Zdroj: Profimedia

Dvoudílný outfit se skládá z širokých kalhot a košile bez límečku, které dohromady působí trochu jako tepláková souprava. Někdo by mohl oponovat, že by v takovém modelu nechodil ani doma a vzal by si ho možná tak na spaní, protože připomíná pyžamo.

Pod košili oblékla Holišová obyčejné bílé triko, které bylo ale upřímně na jejím modelu to nejlepší. Hnědé sandálky na nohou totiž kvůli širokým nohavicím kalhot není skoro vidět a těžko se tak posuzují. Podle úsměvu na rtech ze sebe ale měla herečka radost.

Zachránila to módními doplňky

Holišová k teplákové soupravě vzala jako doplněk tašku přes rameno, která ale více než kabelku připomíná sportovní brašnu. Alespoň tak svůj model dotvořila úplně a působí trochu, jako kdyby se právě chystala odejít si někam na hřiště zaběhat.

Co ale naopak pochválit lze, jsou sluneční brýle na čele, které se skvěle hodí skoro ke všemu, a nebylo tak na nich co zkazit. Decentní přívěsek na řetízku kolem krku vyniká, a i ten podle nás zvolila herečka velmi dobře. Škoda jenom, že k němu neoblékla i vhodné společenské oblečení.

Fotografům se podařilo Hanu Holišovou zachytit hned na několika fotografiích, na kterých se usmívá a naplno dává najevo své sebevědomí. Zdá se tak, že si za svým modelem stojí a je s tím, jak se oblékla, spokojená.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články