Hana Gregorová promluvila o přítelkyni svého syna. Na Daniele Písařovicové ji zaujaly také její nohy

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Gregorova Hana
Zdroj: Nextfoto

Ondřej Gregor Brzobohatý už nějaký ten pátek randí s moderátorkou Danielou Písařovicovou. Jak je známo, jeho matka, herečka Hana Gregorová, byla vždy na jeho nevěsty velmi přísná. Nyní prozradila, co ji zaujalo na synově nové přítelkyni. Zřejmě budete překvapeni.

Rozpad manželství Miss World Taťány Kuchařové a hudebníka Ondřeje Gregora Brzobohatého byl už propírán snad ze všech možných stran.

Gregorová se dlouho nevyjadřovala

Všechny velmi překvapilo, že se k věci nevyjádřila Ondřejova maminka Hana Gregorová. Ta se totiž většinou nebojí vyslovit svůj názor a na své děti je extrémně citlivá.

Při rozchodu jejího syna s nejkrásnější ženou světa se však držela zpátky. Věc nekomentovala, kromě jednoho malého rýpnutí.

Ani z jedné manželky syna nebyla nadšená

„Nechci to shazovat, ale pro mě Miss World neznamená, že je to značka něčeho kvalitního,“ nechala se tehdy slyšet pro deník Aha!.

To nebylo nic zcela neobvyklého. O své první snaše se vyjádřila ještě o poznání hůře. „Mysleli jsme s Radkem, že má Ondra na víc. Snad ale půjdeme na jeho další svatbu…“ řekla tehdy, když odmítla přijít na synovu svatbu.

Zatím je Gregorová spokojená

Všichni tak byli napjatí, co řekne na synovu novou přítelkyni. „Ondra je hrozně šťastný,“ prozradila hned na začátku pro CNN Prima NEWS.

Výhledová snacha se jí tak zřejmě líbí. „Znala jsem ji už předtím. A když je šťastný můj syn, tak já také. Myslím, že je to hezká a chytrá holka,“ dodala.

A přidala ještě jednu nečekanou poklonu. Údajně prý netušila, že má Písařovicová tak dlouhé nohy. Tak pro dobro Daniely doufáme, že Gregorové toto nadšení zůstane.

Zdroj: CNN Prima NEWS, Aha!, Blesk

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články