Halle Berry se ukázala v leopardím kostýmu. Opět tak popřela zákony stárnutí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Halley Berry
Zdroj: Profimedia

Oblékat se vyzývavě není nic špatného, vždy si ale člověk musí uvědomit, co už je za hranou a co ještě v rámci možností společnost snese. Pokud je někomu padesát, už si na sebe asi nebude brát přiléhavý obleček se zvířecím vzorem. Tedy pokud to není Halle Berry.

Americká herečka a modelka se za své tělo ani ve svých čtyřiapadesáti letech nestydí. A vlastně ani nemá důvod. Dokazuje totiž i ve svém věku, že se jí „Královna krásy“ nepřezdívá jen tak náhodou.

Celým jménem Halle Maria Berry byla považována za sexsymbol 20. století. Dalo by se říci, že ani po roce 2000 se toho moc nezměnilo. Od médií si navíc několikrát umělkyně vysloužila označení nejkrásnější afroamerická žena všech dob.

Cenami se to u ní doma jen hemží

Pravděpodobně jednou z nejvýraznějších rolí, kterou si kdy Halle Berry zahrála, byla Dorothy ve filmu Černá Carmen Dorothy Dandridge. Za tuto roli si také vysloužila hned dvě filmové ceny, a to Emmy a Zlatý Glóbus.

Právě díky filmu Černá Carmen Dorothy Dandridge se stala první černošskou herečkou nominovanou na Oscara vůbec, i když nominaci nakonec proměnila až v jiném snímku.

V roce 2001 se dočkala Oscara za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli za ztvárnění postavy ve filmu Ples příšer. Předtím si zahrála například ještě v komedii Flintstoneovi. Za sebou má i roli v bondovce Dnes neumírej a diváci ji mohou znát rovněž jako Catwoman.

Herečka se také zúčastnila několika soutěží krásy. V roce 1986 se dostala do soutěže Miss USA, kde se umístila jako druhá. Jako Miss World se umístila celkově šestá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Halle Berry (@halleberry)

Za své křivky se nestydí

Dnes je Halle Berry 54 let. Málokdo by to na ní ale poznal. A ona sama si uvědomuje, že i v tomto věku si může dovolit ledacos, co by si ostatní po padesátce nedokázali ani představit.

Před nedávnem přidala na instagram fotografii, na které je v sexy oblečku s leopardím vzorem. Ten odhaluje její krásné dlouhé nohy. Herečka ho doplnila o kozačky pod kolena, jež s kostýmem skvěle ladí.

Její svůdná póza zvýrazňuje dokonalé křivky, které i po letech stále má a nebojí se je ukázat světu. Uznejte sami, kolik žen by si takhle odvážný krok mohlo dovolit?

Fanoušci na ní mohou nechat oči

Fotografie, kterou na svém instagramu herečka sdílela, se setkala s velkým obdivem. Srdíčkem ji označilo přes 329 000 lidí. Velká část z nich navíc připojila komentář s pochvalou.

„Jste dokonalá jako vždy. Ani věk vás nezastaví. Tak doufáme, že nám toho ještě hodně předvedete,“ píší fanoušci. Někteří přidávají srdíčka, jiní usměvavé smajlíky. A Berry nestíhá odepisovat na všechna slova chvály.

„I v leopardím kostýmku jste spíše lvice. Jedině královna totiž může předvést takovou krásu,“ píše se v jednom z dalších komentářů. I ten se setkává se souhlasnými odpověďmi ostatních fanoušků.

Co nám ještě krásná Halle Berry v budoucnu předvede? Je jasné, že u filmu ještě neskončila. Jakou rolí ale okouzlí diváky příště, zatím jasné není.

Určitě se ale můžeme těšit na to, že opět popře veškeré zákony stárnutí a ukáže nám, co všechno se dá po padesátce zvládnout.

Zdroj: Instagram, People.com
Autor: Šárka Cvrkalová


Související články