Halina Pawlowská si užívá dovolenou v Čechách. Fanoušci chválí její barvu vlasů

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Pawlowska Halina
Zdroj: Profimedia

Oblíbená spisovatelka Halina Pawlowská si užívá letních dnů a volna. Nejprve se vydala do polské Sopoty, pak navštívila Itálii a nyní relaxuje v Podkrkonoší. Její fanoušci jsou uneseni z toho, jak moc jí to sluší. Zřejmě v tom má prsty její nová barva vlasů.


Halina Pawlowská před dvěma měsíci pokřtila svou novou knihu, která nese název Zájezd snů. Nyní si tak může užívat zasloužené dovolené.

Místa, která zná od dětství

Jak se nedávno pochlubila svým sledujícím na instagramu, už několik dní si užívá krás Česka, konkrétně oblasti Podkrkonoší, kterou moc dobře zná.

„V Pecce na náměstí, kam jezdím od svých dvou let. Mám to tady ráda. Jako by se pro mne tady zastavil čas, jako by neexistovaly hrůzy a skepse, jen ta holčičkovská dychtivost a důvěřivost,“ napsala ke své instagramové fotografii.

Několik dní před tím zase zveřejnila snímek z hory Zvičina. „Mám moc ráda srpen v Podkrkonoší, všechno je tak nějak vyklidněně za zenitem, sklizeno a čeká se tuhá zima a zároveň ale i nové začátky,“ napsala zamyšleně spisovatelka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Halina Pawlowská (@halinapawlowska_official)

Fanoušci nešetří chválou

Její sledující ale především zaujalo to, jak moc to Halině sluší. Na jedné z fotografií je dokonce zachycena zcela bez líčení a vypadá jedním slovem parádně.

„Moc Vám to sluší,“ napsala jedna ze sledujících. „Záříte jako sluníčko,“ myslí si další. „Jste nádherná,“ napsala do komentářů fanynka Gabriela.

Krásná blondýnka

Otázkou je, zda Halině takto svědčí sluníčko a letní režim, či za svou proměnu vděčí své nové barvě vlasů, kterou se na fotkách pochlubila.

Známá spisovatelka a scenáristka se vždy pyšnila zrzavou či světle hnědou barvou kadeří. Tu ale nyní vyměnila za regulérní blond a nutno podotknout, že takový šmrnc už Pawlowská dlouho neměla.

Zdroj: Instagram, Super.cz, Blesk

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články