Halina Pawlowská má pro nás dobře míněnou radu do roku 2022. Máme se chovat jako žirafy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
halina pawlowska
Zdroj: Profimedia

Halina Pawlowská patří k celebritám, které vždy dokáží překvapit. Lidé ji znají pro její humor, který používala dříve jako moderátorka, dnes především jako spisovatelka. A její nadání na literaturu, psaní a vymýšlení nových vtipných pořekadel se projevilo i v přání do nového roku.

Tak jako mnoho dalších umělců i Pawlowská se rozhodla svým fanouškům popřát do nového roku jen to nejlepší. Udělala to ale velmi originálním textem, který sdílela společně s exotickou fotkou na svém instagramovém profilu. A přiznala, že inspiraci dostala vlastně náhodou.

Potom, co jí známý poslal fotografii, na které je žirafa, se jí totiž začaly vybavovat náhodné vzpomínky a hlášky a ona se je rozhodla sepsat na pár řádcích. Nakonec se jí zdál výsledek tak dobrý, že ho jako novoroční přání zveřejnila na sociální síti.

Hlavně s nadhledem

„Žirafa se swahilsky řekne Twiga. A já při pohledu na fotku, kterou mi poslal Vašek Šanda, a díky svým vzpomínkám na tři návštěvy afrického Safari vám všem do nového roku přeju zdravé tělo, pocit svobody a NADHLED! A volám: Buďme elegantní, jak něžná žirafa, která vztekle nerafá!“ napsala Pawlowská ke své fotografii.

Ačkoli snímek by si na první pohled se zimním obdobím spojil jen málokdo, zrovna u Haliny asi tohle naprosto náhodné přání nikoho nezaskočí. Navíc dává smysl a je pravda, že s nadhledem se celá řada věcí daří lépe. Zrovna Pawlowská o tom ví své, jak již několikrát dokázala ve svých knihách.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Halina Pawlowská (@halinapawlowska_official)

Fanoušci ji milují především pro její originalitu a i její přání obdivují a připisují k němu milé komentáře. Halina má totiž kouzlo působit na své sledující tak, že myslí všechno upřímně a každé její slovo je pohlazením na duši. A to i když občas zní její příspěvky jako povídačky z dětské knížky.

Zase jsem se něco naučila

Fanoušci Pawlowské pod příspěvkem přejí jen to nejlepší a většina z nich doufá, že i ona bude mít příští rok nad vším nadhled a potěší své čtenáře třeba nějakými dalšími příběhy o tom, jak se díky němu vypořádala s nějakou nepříjemnou situací.

Kromě toho ale oceňují lidé i to, jakým způsobem jim předala Pawlowská nějakou novou informaci. „Zase jsem se něco naučila. Slovo twiga. Já to měla spojené s něčím jiným, co s tebou také souviselo. Krásná fotka a tvé inspirativní přání do nového roku,“ píše například jedna z fanynek.

Tak doufejme, že tento rok bude opravdu plný věcí, které se dají s nadhledem brát, a že díky němu většina z nás zažije jenom to nejlepší a vyhne se stresům ze zbytečných věcí, které nestojí za nějaké hloubavé přemýšlení. Nejen svým čtenářům přesně tohle Pawlowská přeje.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články