Gwyneth Paltrow sdílela tip na šťastné manželství. Díky němu se cítí pořád jako na líbánkách

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
gwyneth paltrow
Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Gwyneth Paltrow je americká herečka, které je dnes už 49 let. Ano, opravdu tomu tak je. I když by málokdo téhle blond krásce tipoval takový věk. Kromě toho, že mladě vypadá, si dokáže také mladě užívat života, jak se nedávno přiznala.

Ve středeční epizodě pořadu Red Table Talk se objevila jakožto zakladatelka nového seriálu Sex, Love & Goop, ve kterém se otevřeně hovoří o některých pikantních tématech. Nakonec ale místo seriálu hovořila především o sobě.

Moderátorka talk show se nebála herečku pořádně vyzpovídat a Paltrow se překvapivě rozpovídala o svém milostném životě, který je podle všeho pořádně divoký. Přiznala, že se svým mužem ještě rozhodně v některých aktivitách skončit nehodlají.

Nejlepší roky

„V poslední době se mluví o tom, že jsi poměrně milostně aktivní. Dokonce prý zažíváš to nejlepší milování za poslední roky. Je to pravda?“ zeptala se odvážně moderátorka Jada Pinkett Smith. Fanoušci hned nastražili uši.

Gwyneth Paltrow ale otázka nijak nezaskočila a lidem oznámila, že jakožto čerstvě vdaná žena si to může dovolit a je možné, že za pár let bude vše jinak. Tím možná trochu dostala zmatenou moderátorku.

Ta se musela zeptat, jak dlouho se svým mužem herečka žije. Ta odpověděla, že si Brada Falchuka vzala v roce 2018. Na dotaz, zda se pořád cítí jako čerstvě vdaná, odpověděla, že jednoznačně ano.

„Náš vztah je pořád ve fázi líbánek. Každý den je střídáním romantiky s vášní. Nepřijde nám, že jsme manželé už tak dlouho. Naopak si užíváme každý den, jako kdyby to celé teprve začalo,“ rozvášnila se.

Mnohé zaskočila její upřímnost i proto, že svatbu měla herečka v domě, který společně s Bradem vlastní, pozvali jen několik hostů a vše proběhlo prakticky v tajnosti. Málokdo by tedy čekal, že se po třech letech o svém soukromí tolik rozpovídá.

Každá událost je pro nás stavebním kamenem

Celou řadu fanoušků samozřejmě zajímalo, jak je možné, že spolu jsou dva lidé spokojení a i po tak dlouhé době vnímají vztah jako něco, co teprve začalo. Na to má Gwyneth Paltrow jasný recept.

„Všechno, co se nám stane, bereme jako novou příležitost. Pokud jsou věci dobré, stavíme na nich. A pokud se stane něco zlého, tak to použijeme jako stavební kámen k tomu, aby se příště nic podobného neopakovalo.“

Z jejích úst to rozhodně zní snadno a logicky, ale podle mnohých to tak snadné není, a je tedy až s podivem, jak herečka dokáže mít ohledně vztahu tolik pozitivního myšlení. Dalším důležitým bodem prý je se nebát.

„Zkoušíme novinky, nebojíme se ničeho. A to nemluvím jenom o tom, co se děje u nás v ložnici,“ dodala, když si uvědomila, jak mohlo její moudro vyznít. „Jednoduše dáváme šanci každé příležitosti,“ zakončila úvahu.

Ať už si fanoušci z jejího vyprávění vzali cokoli, seriál na Netflixu se už teď těší oblíbenosti a svou popularitu rozhodně herečka ještě jen tak neztratí. Jaké rady předá divákům v budoucnu, to je prozatím otázkou.

Zdroj: people.com, vanityfair.com, newyorker.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články