GLOSA: Mirai Navrátil se vyznal kamarádovi a hned je prý gay. Zpěvák se zatím nevyjádřil, ale debatu podporuje srdíčky ve stories

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Mirai Navratil
Zdroj: Profimedia

Nejdříve Mirai Navrátil potvrdil rozchod s přítelkyní Michaelou. Ta následně strávila romantickou dovolenou s novým partnerem v Thajsku. Psalo se, že je zpěvák zhrzený a smutný, ale on mezitím vyjel na dovolenou také, akorát že v pánském doprovodu. Z obyčejné dovolené s kamarádem se díky záhadnému vyznání a srdíčkům stalo dle sledujících přiznání k homosexualitě.

Následující text je názorem autorky. 

„Ano, je to pravda. Rozešli jsme se v srpnu. Každý jsme chtěli malinko něco jiného, ale rozešli jsme se v dobrém. Nic jsme si neudělali a nebyl v tom ani nikdo třetí. Normálně jsme v kontaktu a jsme i nadále přátelé. Hezký vztah mám i s jeho rodinou, na tom se nic nemění,“ uvedla pro server Expres Michaela Buschová v prosinci.

Zhrzený Mirai?

K tomu, že má údajně randit s fotbalistou Sparty, se nechtěla Michaela vyjadřovat. Rok 2023 ale zakončila přiznáním k nové lásce.

„Rok 2023 nebyl snadný, ale přinesl mi to nejlepší. Mám tu nejlepší rodinu, přátele a lásku. Teď jen ať jsme všichni zdraví. Vzhůru pravou nohou do roku 2024,“ napsala na sociální síť.

Server Extra na to reagoval s tím, že je to pro Miraie tvrdá rána a že se musel obklopit prací, aby na trable s láskou nemyslel.

Ani on ale neseděl doma a vyrazil s kamarádem na ostrov Fuerteventura. Ale tady se celý ten příběh o zhrzeném zpěvákovi nějak zamotává.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mirai Navrátil (@mirainavratil)

Mam tě moc rád

Když totiž zpěvák sdílel fotku z dovolené, dopsal ke společné fotce s kamarádem větu: „Mám tě moc rád. Vejlet ve dvou.“

Nejdříve to nikdo nějak neřešil, ale těch srdíček začíná být podezřele moc. Zpěvák totiž k mám tě rád přidal srdíčko a dnes ve stories sdílel další srdíčko, tentokrát namalované v písku, což často dělají zamilovaní lidé u moře.

Také ve stories najdete záběr na zpěvákova kamaráda při jídle, který je doplněn opět srdíčkem.

A každý fotku pochopil jinak. Dagmar Havlová, Monika Bagárová, Michaela Ochotská či Tereza Kerndlová okomentovaly fotku srdíčkem.

Fanoušci pak spustili lavinu komentářů typu, že to bylo jasné, že je zpěvák gay, či naopak že je nepochopitelné, že doposud randil s holkami.

Mimochodem by nebyl prvním mužem, který to tak měl. Vzpomeňte například na Honzu Musila, který má s manželkou dokonce dvě dcery.

Buď se dobře baví, nebo zatím nemá co říct

„Když kluk řekne klukovi: mám tě rád, je gay. Když to řekne holka holce, je to v pořádku… nikde tady o tom, že by tvořili pár, nic neřekl. Možná by bylo fajn počkat na jeho vyjádření, pokud tvoří pár. A i kdyby byl na holky i kluky, na tom přece není nic špatného,“ napsala jedna ze sledujících.

Další vyjádřili stejný názor a jeden ze sledujících upozornil na to, že tito dva spolu mají fotku z dovolené už před několika lety.

Ale ta srdíčka by přece jen mohla znamenat, že vyjádření zpěvákovy expřítelkyně „každý jsme chtěli malinko něco jiného“ nakonec není úplně mimo.

Možná si zpěvák uvědomil, že nechce princeznu, ale prince. Anebo se jen skvěle baví nad svým povedeným vtipem. LGBTQ+ komunitě ale jeho případný „jsem gay“ vtípek asi moc vtipný nepřijde.

Tak nezbývá než si počkat, zda Mirai potvrdí svůj nový vztah s fešným kamarádem, nebo se vrátí pobavený nad pozdvižením, které dokáže jedna fotka vyvolat.

Zdroje: Expres, Aha!, Extra, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články