Gerard Piqué poprvé od rozchodu s Shakirou zveřejnil zamilovanou fotku s novou partnerkou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
shakira
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Shakira a bývalý fotbalový obránce Gerard Piqué oznámili svůj rozchod loni v červenci. Od doby, kdy poprvé promluvili o vztahu na veřejnosti, uplynulo tou dobou již 11 let. Nějaký čas po rozchodu se Piqué snažil médií stranit, teď se ale se svou novou přítelkyní ukázal na instagramu.


„S politováním musíme potvrdit, že se rozcházíme. V tuto chvíli žádáme o soukromí pro blaho našich dětí, které jsou naší maximální prioritou. Předem děkujeme za pochopení a respekt.“ Těmito slovy před půl rokem oznámil pár podle serveru Metro svůj rozchod.

Bývalý pár má společně dva syny, desetiletého Milana a sedmiletého Sashu, který ale 29. ledna oslaví osmé narozeniny.

Děti jsou pro Piquého a Shakiru vším, a i přesto, že už spolu nejsou, se snaží alespoň kvůli nim nějakým způsobem vycházet. Na druhou stranu je ale vidět, že se s rozchodem ani jeden úplně nesmířili.

Už není sám

Před necelým dnem Piqué vůbec poprvé od rozchodu zveřejnil na svém instagramu zamilovanou fotografii s novou partnerkou. Přidal ji sice bez popisku, i tak je ale ze snímku jasné, jaký je mezi nimi vztah.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gerard Piqué (@3gerardpique)

Na fotce se sympatický pětatřicetiletý bývalý fotbalista usmívá vedle třiadvacetileté Clary Chia Marty.

Podle fanoušků se rozhodl Piqué provokovat a oplatit své expartnerce Shakiře to, že o něm a o jejich rozchodu zpívá ve své nové písni.

Dává to za vinu jim oběma

„Vlčice jako já není pro nováčka. Měla jsem tě vyhodit, promiň, zlato,“ zpívá Shakira ve své nové písni. V té podle fanoušků nenápadně obviňuje nejen svého partnera, ale také jeho přítelkyni, která za rozchod údajně mohla.

Podle serveru People se Gerard dočkal na internetu kritiky a mnoho fanoušků připsalo ve svých názorech, že patří spíše do týmu Shakiry a stojí na její straně. Přesto se ale sportovec dostal i pár pochval a podle jiných sledujících mu to s jeho novou přítelkyní sluší.

Ačkoli Shakira ve své písničce naráží i na to, že se k ní chtěl Piqué údajně vrátit, zdá se, že tomu tak není. Ona sice zpívá „neplač, zlato, nevrátím se k tobě,“ on o něco podobného očividně nestojí.

Zdroj: Instagram, People, Hola, Metro

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články