George Clooney vypadal božsky už jako mladík. Kávu byste od něj neodmítli ani před 30 lety

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
george clooney
Zdroj: Denis Makarenko / Shutterstock.com

George Clooney je ženami považován za jednoho z nejpřitažlivějších mužů planety. Jeho charismatický úsměv známe z filmů Půlnoční nebe, Ave, Caesar! nebo Dannyho parťáci, kde si zahrál hlavní roli. Svůj šarm sice získal především s přibývajícími lety, ale sexy byl už jako mladík.

Zatímco u žen obvykle s přibývajícími lety přibývají vrásky, muži jsou vyspělejší, vyzrálejší a přitažlivější. A u dvojnásobného držitele Oscara to platí několikanásobně.

Vlasy mu začaly šedivět po třiceti, ale rozhodně to u něj nebylo na škodu. Sympatický úsměv v jeho tváři totiž rozjasňuje oči všech žen, které nepotřebují dokonalé blonďáky a brunety, ale vyspělého chlapa a geniálního herce Clooneyho kalibru.

Zamlada se prý podobal Jágrovi

V osmdesátých letech měl Clooney vlasy tmavé a husté. Nosil je střižené do účesu, kterým se u nás proslavil slavný hokejista Jágr. Kudrnatý účes měl střižený nahoře na krátko a zbytek si nechal dorůst po ramena.

Jeho přísně vypadající obočí s temným pohledem zároveň rozjasněné decentním účesem z něj ale dělalo přesně toho člověka, kterému sluší úplně cokoli.

I když jeho kadeře přestaly být po čase tak husté a musel je sestříhat na krátko, nedá se říci, že by mu to neslušelo. Snad v každém filmu je George Clooney hezčí a hezčí a u žen oblíbenější a oblíbenější.

Dnes mu sice táhne na šedesát let, ale ani to z něj nedělá staříka, který by měl jít do důchodu. Diváci se naopak stále těší na to, že ještě předvede svůj šarm v nějakém dalším filmu.

george clooney

Zdroj: Profimedia

Koneckonců, proč by se měl spokojit se dvěma Oscary, když jich třeba může získat ještě víc? Film Argo, který produkoval, byl nominován celkem v sedmi kategoriích, takže naděje na další úspěch tu rozhodně je.

Známý díky reklamě

Je běžné, že si známí herci zahrají vedlejší či hlavní roli v nějaké té reklamě. Nedávno se i George Clooney stal hvězdou jednoho takového počinu.

V reklamě na Nesspreso se snaží vychutnat si svůj oblíbený nápoj, kvůli jeho popularitě ho ale neustále někdo vyrušuje a nedopřeje mu trochu klidu. Nakonec sám herec musí popřít svou totožnost, aby si mohl dopřát šálek Nespressa.

I když reklama není zrovna hercovým vrcholným dílem, je důkazem, že i přes své roky je stále u fanoušků oblíbený, navíc si ze sebe také umí udělat legraci.

V posledních letech se Clooney angažuje nejen jako herec, ale i jako producent a režisér. Má na svědomí například televizní snímek Půlnoční nebe z roku 2020 nebo film Památkáři.

Čím je starší, tím je zkrátka hezčí a talentovanější. Ale kávu byste od něj rozhodně neodmítli ani jako od mladíka s kudrnami, kterým býval před pětatřiceti lety.

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články