Geňa hledá brigádníky do svého nového podniku. Jenže by tam jen tak někdo nepracoval

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
richard genzer
Zdroj: Profimedia

Richard Genzer je známý svým smyslem pro humor, který uplatňuje nejen jako herec, ale také jeden ze čtveřice v pořadu Partička. Mnoho lidí ho proto miluje a sleduje ho na sociálních sítích. Právě tam svými vtípky Geňa velmi často fanoušky dostává.

Někdy to přežene a udělá si legraci z něčeho, co se možná lidí trochu dotkne. Vždy se ale najde někdo, kdo jeho vtip ocení, a komentáře o tom, jak nepodařený jeho humor byl, velmi rychle zmizí. Příkladem je třeba i jeho video z Brna, ze kterého si udělal v krátkém klipu legraci.

Ne každý jeho humor ocenil

„Jsou věci v Brně, které žijí. Ale pak také ty, které nežijí,“ pronesl ve snímku a ukázal fanouškům budovu s nápisem Česká televize Brno. Pak se zašklebil a dodal ještě tajemným hlasem: „AZ-kvíz.“ Reaguje tím na to, že právě tento pořad byl v Brně připravován.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Richard Genzer (@richardgenzer)

„Česká televize Brno, moje rodná ulice Jezuitská, jenže kdo zažil ještě Chorázovu, ví, že to byla bomba. Užijte si Brno, my Brňáci ten štatl milujeme, i když už bydlíme za městem,“ píše se smíchem jedna z fanynek. Jiný sledující se zase ptá, co dělá Genzer v Brně a zda náhodou nevyzvedává Ratha z vězení.

Ne každý ale humor ocení, a pár fanoušků tak Genzera kritizuje za jeho vtipy na Brno, které už podle mnohých nejsou vtipné. Tyto komentáře ale velmi rychle mizí pod těmi, které Genzera oceňují. Nejspíš si tak bavič nebude z pár připomínek dělat hlavu.

Dal se na podnikání

V jiném videu, které nedávno Genzer zveřejnil, ale ukázal, že smysl pro humor opravdu má. A fanoušci ho také náležitě ocenili celou řadou komentářů.

Geňa jim totiž ve videu, na kterém ukázal obrovský prostor plný kufrů a nepořádku, oznámil, že hledá brigádníky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Richard Genzer (@richardgenzer)

„Já jsem začal podnikat. Otevřel jsem si soukromé letiště. Protože sám pilotuji, sám dělám úplně všechno, takže sám nosím i zavazadla do letadla. Nějak se mi to hromadí. Kdyby někdo chtěl na brigádu..,“ řekl v krátkém snímku. A zdá se, že zájemců by měl mnoho.

Jeden z fanoušků sice napsal: „Tak to rozhodně ne, děkuji,“ ostatní se ale shodují na tom, že pro Geňu by šli pracovat hned. „Kdy a kde bude nábor? A jaká je finanční odměna?“ ptají se. „Píšu vám jako zaměstnanec letiště Ostrava, že bych měl zájem o vaši brigádu. S kufry mám bohaté zkušenosti,“ svěřuje se další sledující.

Některé vtipy se podaří méně, jiné, jak je vidět, více. Genzer ale rozhodně nemá o fanoušky nouzi a ti se už teď těší, čím překvapí herec a bavič příště. Je možné, že šlápne trochu vedle, pravda ale je, že žádný z jeho vtipů nemá nikomu ublížit a Genzer se snaží jenom o to, aby plnil svou roli zábavného českého umělce.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články