Gabriela Soukalová vzala do práce malou dceru. Ta zamířila rovnou do maskérny

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Soukalova Gabriela
Zdroj: Nextfoto

Tady rozhodně nepadlo jablko daleko od stromu. Bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová se pochlubila snímky malé dcerky Izabelky. Ta se přišla podívat za maminkou do práce na TV Prima a přirozeně se jí nejvíce líbilo v maskérně. Zkrátka celá maminka.


Gabriela Soukalová a Miloš Kadeřábek jsou hrdí rodiče malé Izabelky. Ta zanedlouho oslaví své úplně první narozeniny.

Dcerka navštívila Gábinu v práci

Ačkoliv Soukalová je ještě na mateřské dovolené, už od narození dcerky stále aktivně pracuje, a to jako moderátorka pořadu TV Prima ShowTime.

Ve středu ji roztomilá holčička navštívila přímo v práci. Gabriela se jejími fotkami pochlubila na svém instagramu. A jak je ze snímků patrné, Izabelka zřejmě bude mít k těmto prostorám vztah už od mládí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabriela Soukalova (@gabrielakoukalova)

Malá byla ve svém živlu

„Geny se nezapřou… První její krůčky vedly rovnou do maskérny,“ napsala s humorem krásná sportovkyně. Holčička stojící na maskérské židli vypadá úžasně.

„Text už mám taky schválený, takže se na Vás po této pečlivé kontrole můžu těšit,“ připsala ke snímku, kde si Izabelka hraje s vytištěnými papíry.

Holčička je sice neuvěřitelně roztomilá, ale jak si dobře uvědomuje i její maminka Gabriela, po ní to nemá. Malá princezna je totiž kopií svého tatínka.

Podobou po tatínkovi a temperamentem po mamince

Přiznává to i sama moderátorka. „Já myslím, že vizuálně je hodně po Milošovi. Celý tatínek,“ svěřila se nedávno v rozhovoru pro iDNES.

Za to povahou je prý celá po mamince. Tak uvidíme, zda se vrhne spíše na kariéru slavné sportovkyně, či zda raději zakotví ve vodách českého showbyznysu.

Zdroj: Instagram, iDNES

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články