Gabriela Soukalová vyjela s rodinkou na dovolenou. Prožívá zde smutek ze stavu planety

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Gabriela Soukalova
Zdroj: Nextfoto

Gabriela Soukalová po odchodu z televize Prima plní své sociální sítě zejména fotkami své rodiny. Aktuálně s dcerou i přítelem vyrazili na dovolenou, ale zatím neprozradila, kam to bylo.

První vlaštovkou z dovolené byla fotka z letadla, která zároveň sloužila jako omluva za hlučnější cestu.

Náročný let

Kdo někdy letěl s malým dítětem, tak ví, že to je doslova cesta hrůzy. Když se navíc v letadle sejdou bezdětné mladé slečny a starší senioři, stává se taková cesta doslova peklem pro všechny zúčastněné.

A malá Izabelka nejspíše dala rodičům zabrat, za což se Gábina omlouvala.

„Krásný víkend přejeme Vám všem a zároveň omluva za hluk všem, kteří jste s námi odlétali na dovču,“ píše u rodinné fotky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabriela Soukalova (@gabrielakoukalova)

Dle obrázku usměvavé rodinky a nevinného kukuče malé Izabelky se však dá přepokládat, že to tak hrozné nebylo. Rodiče k sobě ovšem bývají často kritičtější než jejich okolí a dle Gábiny mají ještě rezervy v tom, jak dceru zabavit.

Sledující maminku podpořili, že v tom není sama a popsali své náročné cesty s malými dětmi.

Zároveň si jich pár povšimlo, že celá rodinka je modrooká. A krásně modré je i moře, ve kterém si Gábina zašnorchlovala.

Šnorchlování s nádechem smutku

Druhým příspěvkem z dovolené je totiž video, na kterém Gábina prozkoumává dno krásně průzračného moře. Ani u tohoto příspěvku však neprozradila, kde tráví dovolenou.

Krásné a pozitivní video ale doplnila zamyšlením nad tím, jak se příroda mění s tím, že je jí z toho smutno.

„Dnes, když se vracím na mnoho míst světa po více než deseti letech, ta změna podmořského světa, hlavně korálů je i v tak krátkém čase hodně znát. Moc bych si přála, aby krásy naší rajské zahrady jménem Země mohly stejně jako my sledovat i další generace,“ posteskla si nad stavem mořského dna.

Je vidět, že milovnici přírody, jakou Gábina bezpochyby je, velmi trápí, v jakém stavu se naše planeta nachází. Snad si tím ale nenechá zkazit dovolenou.

Zdroj: Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články