Gabriela Soukalová se vydala s partnerem do hor. Udivilo ji, co všechno si vzal s sebou

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Soukalova Gabriela
Zdroj: Profimedia

Gabriela Soukalová je známá sportovkyně. Ačkoliv už profesionální kariéru dávno ukončila, sport miluje pořád. Dokázala to i nedávno na svém instagramu, kde se pochlubila výšlapem do hor. Doprovázel ji i její partner, který si nesl na zádech výbavu, která není pro horské turisty úplně typická. Gábinu a její sledující ale dokonale pobavil.


Gabriela Soukalová je známá  jako vynikající sportovkyně a olympijská vítězka. A ačkoliv už se sportu aktivně nevěnuje a vídáme ji na televizních obrazovkách, stále ho má jako svého koníčka.

Vyrazila s partnerem na túru

V kondici se tak snaží zůstat také jako maminka na mateřské dovolené. Když má příležitost a její roční dcerka je na hlídání, neváhá a okamžitě utíká sportovat.

Nedávno vyrazila se svým partnerem Milošem Kadeřábkem do italských hor, kde je čekal pořádný výšlap. „Tak dnes výstup do 2 800 metrů,“ chlubí se na svém instagramovém videu bývalá biatlonistka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabriela Soukalova (@gabrielakoukalova)

Snažila se mít co nejméně věcí

„Dali jsme to poměrně rychle, asi za 1 hodinu a 37 minut. Což beru jako celkem slušný čas,“ pochválila sebe, ale především svého partnera, který nikdy závodně nesportoval, a oproti Gábině má tedy tak trochu hendikep.

On však svou milovanou překvapil nejen kvalitní fyzičkou, ale také výbavou, kterou si na túru vzal. Samotná Gabriela nemohla věřit vlastním očím. Ona si totiž podle vlastních slov vzala jen to nejnutnější.

Miloš si vzal i své oblíbené hrnky na čaj

„Můj přítel si tady táhne batoh plný všech možných věcí. A nejpřekvapivější ze všech je asi fakt, že má s sebou normálně hrnky na čaj,“ nemohla uvěřit svým očím.

„Vychutnává si svůj šálek čaje ve 2 800 metrech nad mořem. Prostě – ten umí žít,“ dodala se smíchem krásná moderátorka.

Jak je patrné z videa, Gabriela je nyní opravdu šťastná. Po náročném rozvodu se svým bývalým partnerem Petrem Koukalem si takovýto vztah už opravdu zasloužila.

Zdroj: Instagram, Kafe

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články