Gabriela Soukalová se ukázala po boku zadaného fešáka. Fanynky na něm mohou oči nechat

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Gabriela Soukalova
Zdroj: MICHAL RŮŽIČKA / MAFRA / Profimedia

Gabriela Soukalová je v České republice známá především díky svým výsledkům v biatlonu. Sportovkyně má ale slávy sama pro sebe dost, a proto se nebojí rozdávat ji i ostatním kolem sebe. Nedávno představila na Facebooku svého bratra Marka. Kdo bude další?

Vítězka Světového poháru v biatlonu z roku 2015/16, majitelka dvou stříbrných medailí ze Zimních olympijských her 2014, světová šampionka ve smíšené štafetě. To je jen málo z titulů, kterými se Soukalová může pochlubit.

Jenže co se slávou, když se o ni nemůže člověk podělit? Soukalová se nedávno na základě menší aférky na čerpací stanici rozhodla, že se podělí s fanoušky i o své skvělé kamarády, kterých prý má poměrně dost. Stane se z ní nová facebooková dohazovačka?

Její bratr je opravdu fešák

Všechno to začalo na čerpací stanici. Málokdo by si asi nevšiml, že právě v jeho podniku tankuje slavná česká sportovkyně. Zvědavým pohledům tak neuteklo ani to, že Gabriela není v autě sama.

„Ahoj liďátka, reaguji na dotaz jedné paní, která pracuje na čerpací stanici. Prý, co mě to vezlo za fešáka,“ napsala biatlonistka na svém facebookovém profilu. Fanoušci možná měli za to, že se dozví nějakou pikantnost, Gábina je však zklamala.

Na fotce, kterou sdílela na Facebooku, se ona i na první pohled sympatický mladík usmívají. On navíc svou vypracovanou paží ukazuje všem palec nahoru a dává najevo, že si váží pozornosti.

„Milá paní, ten charismatematický mladík, jak já říkám, je můj starší bráška Marek. Už je zadaný,“ napsala sportovkyně a doplnila sdělení o smajlíky a palce nahoru. Aby ale její fanoušci nesmutnili, dodala hned, že má ještě další nezadané kamarády. A ti prý jsou stejní fešáci jako Marek.

„Trochu jste mě přivedla na myšlenku, jestli si nemám ve chvílích volna zahrát na facebookového dohazovače,“ píše Gábina nakonec. A fanouškům se její nápad podle ohlasů poměrně líbí.

Fanynky by se seznámily rády

„Pokud máte všechny kamarády tak sympatické, jako je váš bratr, tak sem s nimi,“ píše se hned v prvním komentáři pod příspěvkem. „A nějaké holky na dohazov nemáš, Gabčo?“ ptá se další z fanoušků.

Gábina se tomu směje a dodává, že když je o její novou práci takový zájem, možná ji začne brát skutečně vážně. Není ale úplně jasné, zda by z toho její přátelé byli také tolik nadšení.

Kromě vtipných komentářů se objevují pod příspěvkem také reakce na fotografii, ve kterých se píše, jak to Gábině i jejímu bratrovi sluší, někteří jí přejí, aby se zase vrátila na sníh a předvedla ještě ostatním světovým biatlonistům, co holky z České republiky dovedou.

Jenže od roku 2019 biatlonistka už do žádného závodu nenastoupila a sama uvedla, že neví, zda chce ještě v této kariéře pokračovat. Doteď tak není jasné, zda se na sníh dnes jednatřicetiletá sportovkyně někdy vrátí.

Na druhou stranu se ale v roce 2020 objevila v televizi. Zahrála si ve filmu Teroristka, později v seriálu Modrý kód, kde sice ztvárnila samu sebe, její hereckou kariéru to možná ale jen odstartovalo. Kdo ví, čeho se od ní tedy nakonec ještě dočkáme.

Zdroj: Facebook
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články