Gabriela Soukalová se svěřila s děsivým zážitkem za volantem. Řekla také svůj názor na dnešní dobu

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
SoukalovaGabriela
Zdroj: David Kundrát/ Czech News Center / CNC / Profimedia

Nálada dnešní společnosti je více a více napjatá. Člověk má pocit, že nás více témat rozděluje, než spojuje. Své o tom ví i bývalá biatlonistka a nyní máma na plný úvazek Gabriela Soukalová. Ta se svěřila pro server ŽivotvČesku.cz s pěkně nepříjemným zážitkem.

Nálada v dnešní společnosti není příliš optimistická. Lidé se hádají na sociálních sítích i mimo ně. Rozděluje je koronavirus i politická situace.

Snaží se být stále optimistkou

Tohoto trendu si všimla i nejúspěšnější česká biatlonistka a nyní také moderátorka a máma půlroční Izabelky Gabriela Soukalová.

Ta, jak přiznala nedávno v podcastu Přes Příkop, měla vždy problémy s chápáním společnosti. Proto trávila většinu času ve světě sportu, ve kterém se dovedla lépe orientovat.

Komplikovaná doba

Možná za to mohla i její vrozená naivita. I přes všechna zklamání se však snaží být stále milá a vidět v lidech to nejlepší. Podle sportovkyně je to ale stále těžší.

„Tato doba je zvláštní, mám pocit, že se mezi lidmi přiostřuje,“ uvedla pro web ŽivotvČesku.cz. Nejvíc patrné je to podle ní za volantem, kde jsou řidiči více nervózní než kdy dříve.

Horor za volantem

Jako důkaz přinesla historku ze silnice, která ji opravdu poznamenala. „Nějaká paní jela přede mnou a přehlédla značku. Nic závažného se nestalo, bylo to bez nehody. Za ní ale vylezl z auta muž a tuhle paní vytáhl ven z auta,“ popsala Gábina děsivý zážitek webu.

„Já byla úplně v šoku, stáli jsme zrovna na červenou, nevěděla jsem, co mám dělat, zda mám k ní běžet a jít ji bránit. Naštěstí jí nic neudělal, jen ji vytáhl z auta, ale i tak to vypadalo hrozivě,“ dodala.

Není divu, že jí tento nepříjemný incident zůstal v mysli. Jako matka si jistě přeje, aby její dcera mohla vyrůstat v bezpečném světě, kde se nebude muset ostatních lidí obávat.

Zdroj: Přespříkop, Zivotvcesku.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články