Gabriela Soukalová se šla v plavkách otužovat. Holou kůži ukázal i její partner

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
gabriela soukalova
Zdroj: David Malik / CNC / Profimedia

Gábina Soukalová už sice nesprintuje po vyznačených trasách se zbraní v ruce, věnuje se teď hlavně svému partnerovi a dítěti, ale i tak sport ze svého života nevynechává.

Bývalá biatlonistka se vrhla na moderování nejen televizních show, ale také různých společenských akcí. Se svým partnerem je velmi spokojená, pojí je hlavně společné zájmy. V jednom z nich se našli hlavně v zimě – v otužování.

Miloš vedle Gábiny vypadá opravdu šťastně

I když jsou spolu relativně krátkou dobu, Gábina se netají tím, že konečně našla toho pravého. Po těžkém rozvodu s Petrem Koukalem dlouho veřejnosti nedávala ze svého soukromí nic najevo.

V jeden čas pak oznámila jméno svého nového partnera a posléze také oznámila těhotenství. Gábinu můžete sledovat například na Instagramu, kde se se svými fanoušky dělí především o střípky ze soukromého života.

Někdy to ale podle některých sledujících přehání, například když sdílela video, na kterém maličká vzadu na sedačce ve vozidle pláče a Gábina i s Milošem sedí vepředu a už se tomu pouze smějí.

Gábina pak musel uvést na pravou míru, že ji opravdu netrápí, ale bohužel na jízdu autem nic nepomáhá a maličká ji celou propláče. Lidé jí tak radili, že si má delší cesty odpustit a raději se věnovat miminku doma.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabriela Soukalova (@gabrielakoukalova)

Mají společný koníček, který ostatní obdivují

„Tak jsme to opět rozjeli podle @iceman_hof. Tekoucí voda má grády. Takže jak říká Mr. Wim, ať jste, kde jste, JUST BREATHE MTF!“ napsala sympatická maminka Gábina k fotografii, na které pózuje společně s přítelem Milošem.

Fotografie je černobílá, Gábina je oblečená do dvojdílných plavek, Miloš vypadá, že pod ručníkem, který sotva drží, žádné plavky nemá. Oba jsou ale navlečení do čepic, aby jim ve vodě nebyla zima.

Ze snímku je patrné, že jsou spolu velmi rádi a společné otužování jejich vztahu prospívá. Jak by ne, jsou spolu teprve krátce, ale je dobře, že si umí život pořádně užít. Otázkou je, kde je jejich maličká Izabela?

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články