Gabriela Partyšová zapózovala v červených jednodílných plavkách u bazénu. Dokončuje výzvu 100 dní v pohybu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
gabriela partysova
Zdroj. Martin Sekanina / CNC / Profimedia

Gabriela Partyšová na sobě už nějaký ten čas pracuje. Své fanoušky pravidelně informuje o tom, jak pokračuje její cvičební plán s názvem 100 dnů v pohybu, při kterém se každý den věnuje cvičení, a také v jídelníčku se poslední dobou šetří. A pauzu si nedá ani na Vánoce.

Pro většinu z nás by bylo asi náročné odolávat. Všude kolem to voní skořicí a čerstvě upečenými bábovkami, kamkoli přijdete, nabídnou vám na stole cukroví a chlebíčky. A o štědrovečerní večeři snad ani není třeba mluvit. Hubnout v takových podmínkách je problém.

Ale ne pro Gabrielu Partyšovou. Ta totiž slovo výzva bere doslova a nebojí se ničeho. Na svém Instagramu se pochlubila nejen tím, jak cvičí, ale zároveň zveřejnila i informaci o tom, kdy bude její výzva u konce a jak se jí prozatím daří. Někteří fanoušci se tak možná s cukrovím v ústech zastyděli.

Konec před Silvestrem

Jak to bude mít letos Partyšová s novoročním předsevzetím zatím sice neřekla, je ale jasné, že si nemusí slibovat nic náročného vzhledem ke sportu či zdravému životnímu stylu. Den před Silvestrem totiž ukončí svou výzvu 100 dnů v pohybu, a možná tak bude čas na trochu odpočinku. Nebo naopak?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabriela Partysova (@gabrielapartysova)

„90. den výzvy 100 dnů v pohybu. Konec výzvy 31. 12. 2021,“ připsala k videu, na kterém se ukázala v plavkách u bazénu a je tak jasné, že tentokrát si byla zaplavat. Nějaký ten kousek vánočky si pak rozhodně může po takové námaze dovolit. Fanoušci ji navíc naplno podporují.

Zatímco někteří v komentářích tvrdí, jak moc Gabrielu nechápou a jak by si přáli mít tolik energie jako ona, někteří ji ještě popichují a ptají se, zda bude v nové výzvě pokračovat i v novém roce. I kdyby byla odpověď ano, jasné je, že to Partyšová nepotřebuje a že cvičí spíše proto, aby se udržela v kondici, než aby shodila kila.

Přiznala se k dortům a cukroví

Na jednu stranu se Partyšová krotí v jídle a věnuje se cvičení, v prosinci je to pro ni ale prý trochu náročné. U fotografie se svou sestrou napsala, že si dortík a nějaké to cukroví poslední dny moc neodpouští. Některé fanoušky tím překvapila, na druhou stranu si to rozhodně může dovolit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabriela Partysova (@gabrielapartysova)

„Sestra Monika. Celý prosinec slavíme narozeniny našich dětí, takže kromě cukroví pojídáme i dorty. A tak je pro nás konec roku dost náročný,“ přiznala se. Fanoušci ale daleko více než její jídelníček řeší to, jak moc si je se sestrou podobná a jak jim to na fotce sluší.

„Máme se rádi, trávíme Vánoce s rodiči, přijede sestra s dětmi, máme to rádi, když jsme všichni pospolu, protože se moc nevidíme,“ prozradila pro Novinky.cz moderátorka o tom, jak bude letos trávit svátky. „Můj otec dělá výborný salát, na jeho salát nesmí nikdo sáhnout, to má v režii tatínek,“ dodala.

Je jasné, že letošní Vánoce si Gábina užije naplno, dopřeje si zaslouženého odpočinku, i tak ale nezapomene na cvičení, které ji čeká i o svátcích a končí až těsně před Novým rokem. O tom, s jakou další výzvou překvapí v roce 2022, mohou fanoušci zatím jenom spekulovat.

Zdroj: Instagram, Novinky.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články