Gabriela Partyšová ukázala svou sestru. Podívejte se, jakou krásku před námi skrývala

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
gabriela partyšová.
Zdroj: Profimedia

Gabriela Partyšová na svých sociálních sítích nejčastěji zveřejňuje svoje vlastní fotografie v přitažlivých pózách, ale rozhodně ne v takovém množství jako některé její kolegyně. Nyní poodkryla své soukromí a ukázala svou sestru Moniku. Snímek se ale na Instagramu moc neohřál.

Moderátorka Snídaně s Novou si své soukromí po dvou neúspěšných manželstvích střeží jako oko v hlavě. Na Instagramu čas od času sdílí kolegy z branže, kamarádky nebo svého syna Kristiána.

Ačkoli svého aktuálního partnera před veřejností zatím skrývá, pochlubila se svou starší sestrou Monikou Dvořákovou.

Kritika společné fotky

Ačkoli většina fotek, které Gabriela na profilu zveřejní, se dočká jen samé chvály, u posledního snímku se sestrou se tak nestalo. Může za to nepovedený filtr, který jim zcela nepřirozeně vyžehlil obličeje.

„Vy jste tak krásná baba, ale proč ten FaceApp?“ „Škoda toho vzhledu plastových figurín, však jste krásné.“ „Krásné, ale škoda. FaceApp ani jedna z vás nepotřebuje,“ objevovalo se hojně po příspěvkem, kde si Gabriela ani Monika nebyly vůbec podobné.

Vlna negativních komentářů byla tak velká, že ji Gabriela nakonec neunesla. Fotku po pár hodinách z Instagramu raději vymazala.

Je to škoda, opravdu ani jedna z nich filtr přes obličej nepotřebuje. Tak třeba se Gábina napříště poučí a ostatní fotky budou přirozenější.

Na snímku z jedné z posledních společenských akcí loňského roku, a sice Plesu jako Brno, to oběma velmi sluší. Přirozený úsměv působí rozhodně mnohem lépe než tváře plastových figurín.

Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Sestra Monika

Monika Dvořáková je o rok a půl starší než Gabriela a se slavnější sestrou se občas objevuje ve společnosti. Doprovázela ji na Českého slavíka či na reprezentační plesy, které sestra moderuje.

V dospívání je prý rozděloval hlavně názor na úklid. Gábina byla větší bordelář, což Moniku rozčilovalo. Čím jsou starší, tím více si rozumí. Shodují se v názoru na domácnost i výchovu dětí.

Monika má dvě děti. Šestnáctiletého Dominika a mladší dceru Kristýnu. Geny se v této rodině opravdu povedly, protože i méně slavnější Monika je velmi půvabná žena.

Možná si dokonce vzpomenete, že na přelomu milénia Gabriela všechny mystifikovala existencí svého dvojčete Rebeky. Žádná Rebeka ale nikdy neexistovala, jednalo se pouze o Gabrielino alter ego.

Autor: Naďa Brožová


Související články