Gabriela Partyšová se předvedla v dalším rajcovním modelu. Budete koukat, co si na sebe oblékla

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
gabriela partysova 1
gabriela partysova 1

Moderátorka Snídaně s Novou Gabriela Partyšová se rozhodně nestydí. Když její tělo může ozdobit kvalitní kousek spodního prádla, nemá důvod. Naposledy na své sociální síti zveřejnila fotografii v luxusním korzetu z italského saténu, jejž doporučila svým sledujícím.

Gabriela Partyšová si kromě moderování vydělává i jako influencerka prostřednictvím svého Instagramu.

Tam sdílí nejen tipy na produkty, oblečení či výlety, ale občas se tam ukáže i nějaká ta inspirace na spodní prádlo.

Tip na korzet

Tou poslední byly právě korzety, které se dle Gabriely hodí nejen přímo jako spodní prádlo, ale také pod sako. Přidala informaci, že korzet má odepínací ramínka i podvazky.

V příspěvku u fotografie, kde ho má oblečený, nabádá ženy, aby si udělaly radost. Je pravda, že samotná moderátorka vypadá v tomto kousku skvostně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabriela Partysova (@gabrielapartysova)

Ne všechny ženy ale mají takovou odvahu, jakou má ona. Kromě slov chvály se ale najdou i jízlivější komentáře nebo slova sebekritiky u dam, které Gabrielu sledují.

Chybí jí sluníčko

„Bych musela mít o patnáct kilogramů a dvacet let méně,“ napsala například jedna z nich. Za svůj komentář ale přidala rozesmáté smajlíky, takže je jasné, že jej myslela s nadsázkou.

Gabrielu zaměstnává práce v televizi, ještě před pár týdny si však užívala se synem Kristiánem na zasněžených horách. Jak však sama přiznala, občas jí v zimě chybí sluníčko.

Uvidíme, třeba se brzy vydá zase někam za teplem.

Autor: Alice Konopásková


Související články