Gabriela Partyšová randí s brněnským miliardářem. Růžové brýle prý z očí jen tak nesundá

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Gabriela Partysova
Zdroj: Profimedia

Už nějaký ten čas randí moderátorka Gabriela Partyšová s Igorem Faitem. Loni v listopadu ji média nachytala, jak nasedá do soukromého tryskáče. Pro jejího partnera něco takového není problém, jde totiž o velmi bohatého muže.

Brněnský miliardář Igor Fait je šestapadesátiletý byznysmen, který se v posledním žebříčku nejbohatších Čechů magazínu Forbes umístil na jednadevadesátém místě, informuje Expres.

Ples jako Brno

Seznámili se díky showbyznysu. Fait k němu má totiž velmi blízko. Každý rok pořádá vyhlášený Ples jako Brno, jehož je Partyšová pravidelným návštěvníkem.

Letos v lednu se na plese objevil pár společně. Partyšová to komentovala jen krátce.

„Jsme už spolu nějaký čas a společnosti se nevyhýbáme. Jsme oba z Brna, takže volba byla jasná,“ řekla Blesku. Při pomalých písních pak během tance dávala jasně najevo, že je zamilovaná.

Růžové brýle nechce sundat

Čerstvou zamilovanost si Partyšová neskutečně užívá. Podle serveru inStory se svěřila, že všechno v současné době vnímá pozitivně a ráda by byla, kdyby to tak zůstalo i do budoucna.

„Mám na očích růžové brýle a chci, aby to tak zůstalo napořád. Mám krásný vztah a láska je nejkrásnější emoce, kterou můžeš v životě zažít,“ tvrdí.

O svém partnerovi ale příliš mluvit nechce. „Já mám zkušenost, že jsem mnohdy partnery odtajnila, pak se o tom mluvilo o nás a bez nás, každý si k tomu něco připojil a bylo to velmi nepříjemné. Já se budu snažit, abychom zůstali v té naší krásné intimitě, a doufám, že se nám to co nejdéle podaří,“ řekla před časem.

To se nakonec tak úplně nepodařilo a dnes už je jasné, kdo je jejím novým princem na bílém koni. I tak se ale snaží moderátorka situaci příliš nerozmazávat a užívat si s Igorem spíše v soukromí.

Zdroj: Super, Expres, IN story, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články