Gabriela Partyšová láká lidi k investicím na Kapverdách. Sama to ale ještě neudělala

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Partysova Gabriela
Zdroj: Nextfoto

Moderátorka Gabriela Partyšová měla během života štěstí na velmi solventní muže. Jak se posléze ukázalo, žádný nakonec nebyl ten pravý. Tato skutečnost ovšem stačila k tomu, aby o ní zlí jazykové mluvili jako o zlatokopce. Jak ale pravidelně dokazuje, peníze si zvládne vydělat s přehledem sama.

Sympatickou Gabrielu Partyšovou znají lidé především jako moderátorku. Momentálně uvádí například pořad Život ve hvězdách na TV Nova.

Ráda si zahraje golf

Věnuje se také moderování různých společenských akcí i golfových turnajů. Sama totiž tomuto sportu ráda holduje.

„Nedávno jsem jeden turnaj moderovala a také si zahrála. Byla jsem třetí, takže ve formě rozhodně jsem,“ prozradila webu Lifee.

Prodává reality na Kapverdách

To není zdaleka všechno. Nyní se rozhodla rozšířit své pole působnosti, a to na oblast podnikání v realitách. Nikoliv ale v ledajakých.

„Mám kamarádku, s níž podnikáme a prodáváme pozemky na Kapverdských ostrovech,“ pochlubila se začínající makléřka magazínu Sedmička.

Podle Partyšové je to pro lidi ideální příležitost, jak investovat své peníze. „Není to o tom, že bychom ty pozemky prodávaly přímo fyzicky na Kapverdách,“ upřesnila Partyšová pro Lifee.

Sama přemýšlí o letním bytečku

Ačkoliv si myslí, že jde o skvělý způsob, jak zhodnotit své peníze, sama se k tomu ještě nedostala. Platí tak pověstné přísloví o kovářově kobyle.

„Já sama jsem zatím takto peníze neinvestovala, ale přemýšlím o tom, že bych si tam nějaký malý apartmán koupila,“ doplnila sympatická Gábina.

Zdroj: Lifee, Sedmička

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články